Skocz do zawartości

Scena 3D: Gabinet+salon (Viz z Mini bitwy)


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec :D Zakonczylem rywalizację w Minibitwie: Wizualizacja. Umieszczam renderki w galerii cobyście mogli ocenić, gdy reszta z fighterów skończy to stworzy się sondę i wtedy będą ogólne wyniki:D

 

Co do samego projektu...założeniem MiniBitwy było, ze wszystko musi być zrobione od zera, bez żadnych free stafów :P wiec idąc za tą zasadą wszystko modelowałem od zera, czyli wszystko jest moje.

 

Meble w gabinecie to meble firmy VOX kolekcja MODERN.

Natomiast w salonie poustawiałem meble Kler'u kolekcja IO21 :D

 

Z góry dzięki za komantarze te przychylne i te mniej :P oraz powodzenia reszcie uczestników MB :D

 

Pozdro pińcet

 

Całość

___________

Gabinet

___________

Salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No dywanik jakis taki... alladynowy. ;)

Odnosnie reszty:

(1) Poniesienie jednej czesci pomieszczenia wydaje mi sie zlym pomyslem, ale zasady sa takie jakie sa, koncept mial byc wlasny, to sie tego czepiac nie bede juz. :)

(2) Tekstura drewna na meblach jest ble. ;)

(3) Za ostre swiatlo wedlug mnie. Jakies rozmazanie powinno byc bez wzgledu na to jaka jest to pora dnia.

(4) Prawa strona 3 obrazka i lewa pierwszego nie podobaja mi sie. Ten sraczkowy braz i wneki... hmm, mogles tam cos ciekawszego dac. :)

(5) Kwiatek na tym zielonym jest ciekawy, ale te babki po obu flankach psuja efekt. ;)

 

Ale zeby nie bylo, ze tylko krytykuje:

Praca podoba mi sie. Mozna bylo wprawdzie dodac troche ciplego koloru, ale i tak jest spoko. Pozatym ja nie mam co gadac, bo jestem z bitwa w lesie. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trochę przerost formy nad treścią.Po co ten stolik między biurkiem a chyba fotelem?I myślę że stolik (ten szklany) jest chyba za daleko od miejsc do siedzenia.Ogólnie nie pasuje mi funkcjonalność tego pomieszczenia. Ale jest to twój koncept, który uszanuję.Myślę że 3/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie moze byc ... jak na poczatek choc jak dla mnie to za czysto , za biało
to ja się boje co to będzie jak ja wyskocze ;)

 

co kolwiek bym nie napisał to i tak będzie odbierane jako twojego rywala - co poprawić powinieneś co jest dobrze chyba wiesz - ogółem 3.8/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, chyba dużo nie przestawiales w standardowych ustawieniach rendera - skopałeś GI, generalnie za biało, cienie pod sofami nierealistyczne - za ciemne jeśli chodzi o render "całość", skóra na fotelu ma za duzy bump, tekstura podlogi odpada, za słaba jakość. Pobaw się materiałami i ustawieniami rendera. Pamiętaj, ze krytyka zawsze powinna mobilizować do dalszej pracy - nie odbieraj mojej wypowiedzi aż tak negatywnie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sargoth: No, niestety wiem, tylko nie mam pojęcia dlaczego tak jest, jak on jest ustawiony idealnie z linia podłogi :/ Dzieki.

 

RA:

(1) No koncept własny-zawsze chciałem mieć takie schodki w domu :D

(2) E tam ;)

(3) Właśnie jak zrobić takie rozmazanie?

(4) Oj te wnęki to ja sam nie wiem po co są, moze z braku pomysłu :/

(5) Ja tam nie mam nic przeciwko babkom :D I w dodatku jeszcze dwie są ;)

Dzięki

 

Właśnie i czeka ma reszte projektów :P

 

 

Krystian: Fakt ten stolik tam w gabinecie troche niszczy funkcjonalność. Dzięki - po jakimś czasie sie własnych błędów nie zauwarza, nie ma to jak krytyka :)

 

Marcin: E tam powinienem dostać:P Za biało? Poczekaj na hindusa :D Dzięki.

 

hindus: Komentarzy i krytyki nigdy za mało :D Rywale też potrwafią konstruktywnie oceniac. Dzięki.

 

SWRC:

hmmm, chyba dużo nie przestawiales w standardowych ustawieniach rendera
Poprzestawiałem teoretycznie wszystko :P

 

A co do krytyki, nie mam zamiary jej odbierać negatywnie, po to jest to forum, żeby zamieszczone prace krytykować - coby autor się uczył a nie popadał w samozachwyt :D Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności