Skocz do zawartości

T-800 cały endoszkielet


HEKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To jest kolejny terminatorek, tym razem prawie cały endoszkielet. Ale chyba na tej pracy zamykam terminatorka i jego malowanie :(, zamiast się uczyć to ja maluję. Znowu mi się praca nie podoba, jak dla mnie to za duża do malowania, w takiej rozdzielczości. Nie wiem jak taki obiekt oświetlić, tym bardziej, że pomiędzy częściami przelatuje światło… w ogóle szkoda gadć. Ale może komuś przypadnie do gustu. Komentarze mile widziane. A i może ktoś by namalował taki gigantyczny obraz jak z bitwy pod Grunwaldem tyle że w 2026 roku z T800 i rebeliantami :). Jak coś służę pomocą.

Mała rozdzielczość:

http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/maly.JPG

Normalna rozdzielczość:

http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/dozy.JPG

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm..czemu ten obrazek jest taki zwęrzony:/ jakby z tv:/ ?? i stanowczo stopa za mała...przyłuż swoją stope do twarzy(zmierzyć będzie bezpieczniej) i zoabcz jakie powinny być w ten sposób proporcje względem twarzy

 

pozwoliłem sobie poprawić twój obrazek troche pod względem proporcji 1)cały troche spłaszczyłem 2) wyciągnołem nogi 3) wyciągnołem troche stope...niczego nie dorysowywałem ani nic no po za strzałkami...mam nadzieję ze się nie obrazisz za taką korekte...chodzi tylko o proporcje np jeśli zginasz noge przykładając ją do piersi to kolano masz niemal pod brodą a stopa jest mniej więcej tak długa jak wysoka jest twoja twarz:)

poprawione3dm.jpg

powodzenia i chcę jeszcze bo i tak wychodzi ci to niesamowicie...jak ci się uda naprawde dobrego zrobić t-800 to licz się z tym ze będe miał go na tapecie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pa6LO -> A więc… z tym zwężeniem to nie wiem co jest… tą jego pozycję to brałem głównie z referkek: google. Jak popatrzysz tak na niego to może to wina tego że on taki szkieletowany i to daje wrażenie takie zwężenia, a co do stopy to… wydawała mi się dobra rozmiarowo… W ogóle pierwszy raz rysowałem całą postać, zawsze mam problemy z proporcjami, zazwyczaj jak koloruje to gubię.

Leleń -. Dzięki

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem ale mi to wyglada na powiekszone zdjecie wyciete i pomuzane smudgem, sory ale tak odbieram ta prace, nie wiem czemu, ale jak cale sam zrobiles to nawet fajne, tylko masz dziwna metode kolorowania i ten blur jak dla mnie nie do przyjecia, wszytsko daje po oczach, nie ma naczym zawiesic wzroku, no i noga heh :) :?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze hetor rysuj zarys całego obrazka, obiektu czy co tam sobie chcesz narysowac a potem jak juz masz wszystko porozmieszczane to zajmij się detalami.....bo jak sobie narysujesz jedno ładne piekne oko a potem będziesz do tego oka chciał dopasowac całą postać to sobie nadgarstek złamiesz i wszystkie włosy wyjmiesz[i skończysz z karabinem w szkole:P] jeśli chodzi o zwęrzenie to przypomnij sobie ze głowa przeważnie jest budowana na podstawie koła(potem się dorysowywuje linie szczęki nosek itp ale cała górna częśc jest mniej więcej kolista a nie owalna;) ...dobra nie gderam i czekam na dalsze pracki bo robisz postępy z prędkością światla...za pół roku będzie z ciebie pewnie drugi tiger1313 i tutaj wszyscy się schowają:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A więc do rzeczy… Dzięki Pa6LO za dobre słowo i za poprawę, teraz jak to zrobiłeś to widzę błąd, sam nie wiem jak mogłem do tego dopuścić, przecież nawet jak się patrzy to ten t-800 jest taki szeroki w barach, ale może to wina tego że nie za bardzo ta perspektywa mi wychodzi. A co do techniki to ja inaczej nie potrafię, malować części mechanicznych, robie to podobnie jak maluję głowy. Otóż pominę w komentarzu całe szkicowanie i cieniowanie bo cienie to nadaję na początku podczas szkicu, potem jak koloruję to nakładam podstawowy kolor, a następnie oświetlam i kładę różne kolory plam które są rozmywane gaussowskim czy czymś tam tak po 6-8 warstwach różnych kolorów w zależności od tego jak mi światło pada, biorę pędzel i maluję inne mniejsze detali, dodaję cienie i unikam konturów za, na koniec żeby mi się podobało to rozmazuję, po to żeby było płynne przejście między kolorami, na razie inaczej nie potrafię… ale planuję wyostrzyć trochę prace, ale może nie teraz bo trochę nauki muszę zaczerpnąć. Z tymi laurami to przesada… hehehe z taką pracą to nawet na WC bym nie osiadł :) Z tym nadgarstkiem to chyba prawda, jak go malowałem to musiałem rano i wieczór nacierać całą rękę NAPROXEN-em żebym mógł funkcjonować lub w nocy spać.

Slizg no ja niestety tak maluję, fajnie że trochę to podobne do zdjęcia, a i nigdy nie dokańczam prac – taki głupi zwyczaj. Giorgone nie dam rady narysować endoszkielet z głowy, są to rzeczy mechaniczne a ja tak nie potrafię, bez patrzenia na referke, prędzej namaluję głowę ludzką niż T800.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z głowy to się rysuje zeczy które samemu się wymyśla...a jak coś kopiujesz albo rysujesz coś co już jest to referki bardzo porządane...to tylko w przypadkach jak jesteś ogromnym fanem i uczysz się postaci na pamięc tak ja kiedy aliena i predatora:P i pare innych:P...ale ogulnie rysuje się po to zeby rysowac a nie uczyć się cudzych obrazków na pamięć....rysuj dalej a potem jak uznasz ze ci to lekko idzie zabierz sie za szlifowanie swojej wyobraźni;) [to własnie w tym szlifowaniu wyobraźni może troche pomóc uczenie się na pamięc postaci, różnych stylów rysowania itd itp]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności