Skocz do zawartości

smooth w low poly o-> .,,


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

chcialbym sie dowiedziec czegos na temat modyfikatora "smooth". otoz robie model itd....a potem dodaje smootha, on sprawia ze np. polowa kola zostaje wycieniowana, tak samo jakies dolne czesci modelu, niekiedy jest to bardzo przydatne ale jak sobie tak to dodalem i oblookalem model stwierdzilem, ze 50% jest zcieniowana :|. ze prawie jej nie widac, te cienie widac w enginie? jak to trzeba zrobic azeby bylo ok, da sie np. wybrane elemety wysmoothowac? oczywiscie mozna pobawic sie tym parametrem , jak bardzo ma byc wysmoothowany, ale wtedy tez trudno jest fajne rezultat uzyskac, bo niektore dziwne elemetny , jak np. te nieszczesne kola sa wycieniowane i to prawie do polowy :(, a niektore nie sa wogole > co mam zrobic? (nie chce miec juz rozterek, czy dodawac swiatlo zeby to pojasnic czy robic screeny z viewporta czy cos....) moim zdaniem rozwiazaniem by bylo miec engin z szaderami i bajerami, do niego wzocic model i tam robic screeny, ale takowego nie posiadam. please powiedzcie co mam zrobic bo na serio ni w te ni we wte mi ten smooth nie pasuje :|, a kanciasty model tez zostac nie moze...

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności