Skocz do zawartości

superwoman


dyb3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moim skromnym zdaniem z miesniami brzucha jest cos nie tak. wydaje mi sie ze te ostatnie gorne kosteczki powinny sie zaczynac troche wyzej, tak samo zebra. a tak poza tym to nawet jak na super kobiete ma za duze bary, proporcje rak i nog sa lekko skopane,biceps dziwnie wyglada, a stopy wydaja sie za male ..nie jestem specem od anatomi ale akurat te szczegoly rzucily mi sie odrazu w oczy..pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o szczera krytyke.

Sam zes się prosił :P ech, to białe na dole to chmurka? Czemu w ten sposob? W tutorialach na pewno znajdziesz przepis na ładną chmurkę. Ja w ogóle nie cierpię blurów :(:( Pochwalę Cie za postać, załoniłem palcem jej głowę ( :D ) i wyglada elegancko za wyjątkiem obojczyka, głowa do poprawy, amputować. Wybór kolorków przypada mi do gustu :) Będzie dobrze :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowa za mała przez co sylwetka zbyt barczysta. zbyt duza krata na brzuchu przez co tez przypomina faceta. ogulnie proporcje nie zachowane(widać ze szkicu nie robiłeś do ogulnego rozmieszczenia obiektów tylko odrazu zaczołes malować[i pewnie od głowy]) stopy za małe, kostki za wąskie tak samo z rękami...a wlosy wyglądają jakte gumowe strąki od predatora....ćwicz dalej i staraj się pracować w kolejności--->szkic wszystkiego z uwzględnieniem perspektywy i proporcji-->potem kolorek i szczeguły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za wasze spostrzezenia. teraz dopiero widze swoje bledy. mam nadzieje, ze wasze komentarze zmotywuja mnie do dzialania , choc widze ze przede mna jeszcze daleka droga. generalnie to bardziej pociaga mnie 3d ale co bedzie ze mnie za animator jesli nie bede potrafil w 2d twozyc:) spodziwajcie sie czegos nowego niedlugo (oby lepszego:p). jeszcze raz dzieki. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności