Skocz do zawartości

papierowe pudełko


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

powtarzam sie może ale mam problem z gładkością ... próbuje wszytkich opcji edit poly ale wychodzi mi cos takiego jak na foto pytanie moje brzmi czy musze poprostu "rzeźbić " czy zaczynać od początku i uwarzać na to jak dodaje powierzchnie ? czy da sie to jakos wygładzić ??? tzn jak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no pewnie sam widzisz - koło nadkola jest nie dobrze - ujmując to w ten sposób ;) oblukaj siatki kogos kto ma fajne modeliki - sporo ich na necie i postaraj sie anazilowac - pamietaj o istocie opcji chamfer i wielu innych i przedewszystkim tak jak napisałem - obserwuj siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie :) już mi troche lepiej poszło z ta siadką ale mam nadzieje ze zauwarzycie nie równości na masce nie moge tych edge wyrównać do jednego poziomu minimalny ruch reki i lipa nie ma gładkiej powieszchni moje pyt brzmi czy musze poprosić chirurga żeby te edge wyrównał do jegnego poziomu czy jest jakas opcja w 3d maxie która mi pomoże ?? pozdrawiam1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ale zaraz pogryze monitor!!! wszystkie edge mam na tym samym poziomie względem osi z a i tak sa take fale na masce teraz pytanie czy za siatka jest zbyt gesta cze na odwrót ?..... bede próbować ale pisze dlatego że może w czymś innym jest przyczyna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności