Skocz do zawartości

Pojazd 3d : VW New Beetle


Myszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po kilku dniowej przerwie znowu zaczalem w nim cos robic, ale nadal nie wiem jak zrobic swiatla macie moze jakies pomysly ?? opony jeszcze bede poprawiac albo robic od nowa tylko tak zrobilem aby zobaczyc jak to mniej wiecej wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulexy te dziury beda zalatane chyba ze chodzi ci o ich krztalt zaraz sproboje cos jeszcze z nimi porobic narazie zastanawiam sie jak mam zrobic przednie reflektory ma ktos moze jakies zdjecia zbliska na nie ?? jeszcze oklepie troszke tyl i bede zabierac sie powoli do srodka :) mowcie mi co robie zle bo nie chcialbym popelnic jakis bledow...aha jeszcze daje zdjecie z poczatkowymi materialami czy moze byc taki lakier ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier albo tło do wymiany !! Nie ładnie to wyglada [no] Sprawia wrazenie jakby model byl pogiety a chyba taki nie jest wniaskujac z wyzej zamieszczonych renderow bez lakieru :D Na moje oko powinienes zmniejszyc troche profil opony bo jest za duzy [yes] Ogolnie .. pomijajac lakier SPOX !! [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po dosc dlugiej przerwie spowodowanej brakiem checi do modelu znowu zaczynam go modelowac narazie zrobilem reflektorki :) co do lakieru to pewnie mapka hdri cos psuje ale sam ja sobie zrobilem :D ale model i tak jest jeszcze troszke pognieciony nad przedik dadkolem najbardziej i musze tam cos zrobic :) co do kola to bylo tak szybciutko robione eby zoabczyc jak to ogulnie wyglada bede robil od nowa ale jeszcze nie mam pojecia jak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najefektowniejszy i naj efektywniejszy sposob wykonania opony znajdziesz na www.suurland.com (lec do dzialu gallery>new bettle>making of, czy jakos tak)

 

jesli chodzi o felge, to to na prawde nic trudnego, ale tak na prawde to przy felgach nie ma okreslonego sposobu, bo kazda jest inna i czasem jeden sposob wogole nei pasuje do danej felgi... jesli chesz podpatzrec felge podobna do tej, ktora masz w tym garbusie to wskocz na mojego wpia o freelanderze, tam jest siateczka low poly takiej felgi, patzrac na nia na pewno si epolapiesz co i jak

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob jeden cylinder z tyloma scianami ile chcesz szprych felgi edit mesh-> face wyextruduj do rantu felgi z tube. W tube wycinasz polygony tam gdzie maja laczyc sie sprychy z rantem wybierasz (select) object sprzych i piasty i robisz connect z obrecza. Po wiecej sie pytaj do mnie na u2u

[telefon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności