Skocz do zawartości

Model 3d >>> kobietka


Kosmoski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne bardzo fajne i witam. Może bluzka bowinna być troche... grupsza ;DD i spudnica za bardzo wygładzona jest WIEDZIAŁEŚ KIEDYŚ TAKĄ SPUDNICE? przeciesz trzeba byją z 5 godzin prasować! i to musiala by byc satyna a na to nie wygląda bo satyna jest pomarszczona ;D hehe ale lepiej ja troszeczkę pomarszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordMalak

Panie Kosmoski generalnie to niepodoba mi sie przednia, gorna czesc korpusu... pamietasz holokaust??No to ona ma taka zapadnieta klate :P W ogole niema zaduzej glowy tylko ma zamaly korpus :D ( i niechodzi mi tu o cycki )Myslalem ze lubisz kobiety pelne a ty wyskakujesz z taka chudzinka :P Acz kolwiek (!) pragne zwrocic uwage kolegow (miejmy nadzieje :P) forumowiczow na trod wlozony w wykonanie trepow...oczywiscie ja sie nieznam i tylko tak sobie gadam od to pisze zeby miec pierwszy post na forum :P a człowiek pracowity jest jak widac i beda z niego ludzie ^^ twoja dewiza powinno byc haslo: "dajcie mi ludzi i sprzet a wykonam kazda robote "... Nie no joke tak na serio to to ta klatka piersiowa jest jakas chuda i tyle... narazie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby zechciało ci się upiększyć troskę siatkę to i model by się troszkę wyostrzył ;] chaotyczna topologia mająca niewiele wspólnego z bryłą ...

właściwie cały model troszkę z grubsza ciosany, ja bym go jeszcze troszkę pomęczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model może wyglądać trochę znajomo bo referki do tej postaci robiłem sobie w pozerze. dłonie i stopy powstawały w lightwavie high poly które niestety mi się zamieniło do mesha przy exporcie – może jak będę miał czas to zrobie je od nowa. Ale to nadaj jest work In progres więc niewykluczone że się dużo zmieni. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności