Skocz do zawartości

Tutorial by ja :P


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem właśnie sobie tutorial do maxa ... sam nie wiem czy jest coś wart wiec daje wam go na tortury :D ... Jest to tutorial przeznaczony dla POCZĄTKUJĄCYCH :) ... pisałem go możliwie jak najprościej ... mile widziana krytyka i poprawki błędów lub sugestie o czym to powinno się wspomnieć :>

 

 

Tutorial znajdziecie tu --> LINK

 

Tylko nie bić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

motyw z zamierzonym bledem rzadzi :D ale z tego co wiem do poprawiania siatki pod ms powinien wystarczyc chamfer i topolegia siatki, a nie tessellate ;) a i z bugow to jeszcze zauwazylem ze prawe ramie podstawki jest inne niz lewe. no chyba ze to tez "zamierzone" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na temat ale podoba mi sie twoja stronka:) ciut za dlugo trwaja te animacje przy przechodzeniu na rozne podstrony ale ogolnie jest fajna...w tresc tutoriala sie nie zaglebialem ale tez mi sie podoba sposob prezentacji

 

no i oczywiscie przydaloby sie wiecej img w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

no i oczywiscie przydaloby sie wiecej img w galerii

 

BA! Pliki w galerii to tymczasowe ... dla testu :> ... przecie to nic specjalnego ... bleee :) ... druga pracka to jedna z moich prac w maxie którą robiłem dla testu i siedziałem może pare minut ... dłużej się renderowało :P ... a to pierwsze to stara pracka ... nawet renderowane w Scaline ... te prace znikną i pojawią się konkretne - mianowićie moja praca Pokój 3D z innym dywanem, a właściwie panelami - oraz myśłiwiec który robie w wipie :>

 

GRiPi -> Wczoraj byłem zasapny i zapomniałem dodać ... przesadziłem z tessellate ale ja chciałem pokazywać co się tylko da :) ... chamfera już poznał user, to niech pozna tessellate ... ale dodam mały fragment który powie, że tessellate w tym przypadku doda mase zbędnych edge, i że ładniej może wyjść przy zastosowaniu chamfera, lub możemy zastosować Cut (tą funkcje maxa jeszcze chciałbym pokazać :P) ... zobaczymy :) ... ale tutaj masz CAŁKOWITA RACJE :)

 

mkk3a-> no chyba wiadomo o co chodzi :P ... ale może zmienie ... rotacji(obrotu) :P

 

Widzę teraz drobną głupotke:

Nie wyjaśniłem co to smooth i Meshsmooth :( - a to tutorial dla początkujących ... bystry chyba skapnie, ale wypada wyjaśnić :) ... no i znalazłem kilka błędów w sensie - brak przecinka, zdanie zaczyna się małą literą itd. - poprawiam ... i wprowadzam stosowne zmiany ... niebawem nadejdzie nowa wersja tuturiala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krok4 -jest 3-ci od dołu wers "klikająĆ".

krok5 -1-szy wers 4-ty wyraz wg. mnie powinno być "ze zdobytej" a nie "z zdobytej"; 2-gi wers zamiast używać 2x i można użyć "," "i".

krok 6 -ostatni wers przed który ","

krok14 - 4-ty wers od dołu, jak wyżej

krok16 - 5-ty wers od odłu, jak wyżej-wyżej:)

OK to tyle, doczepiłem się do błędów gramatycznych:>, bo sposób wykonania jest już poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej ... potwierdza się - autor jest ślepy na swoje błędy :] ... Wielkie dzięki gregorjan :] ... niebawem to poprawie :> ... uuu ... ktoś mi wystrzelił temat do innegi działu ... no cóż, ja tu miałem pisać ale nie byłem pewny czy to odpowiedni dział ... pozdrawienia dla Moda :P

 

 

Jak macie coś jeszcze do powiedzenia w sprawie tutka to ja tu czekam :> ... to mój pierwszy tutek, a będzie ich więcej ... sądze, że z czasem będą coraz ciekawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności