Skocz do zawartości

nowe tutoriale


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pisze chyba we właściwym wątku, we właściwym temacie :) (osoba dodająca i zarządzająca tutkami na max3d.pl) Dużo lepiej teraz wyglądają tutki ale nie ma już podziału na tematyke jak: Modeling,Teksturowanie, Radnerowanie itp czy jakoś tak. Wogóle będzie taki podział czy już nara z podziałem na tematu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy, czyzbys mial tyle tutkow? :d

Ja mysle ze najlepiej wspierac poczatkujacych (:D) czyli 3dsmax, wings3d i inne na poziomie podstawowym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dział tutoriale się zmienił, ale to z myślą też o nowych tutkach.

 

Podział nie był dobry, myśle ,ze wcale nie jest gorzej. Ten podzial ktory byl byl kiepski.

 

W tej chwili tutoriale (czesc jeszcze trzeba poprawic) sa w bazie. Planuje napisanie do nich wyszukiwarki co bedzie lepsze nic podzialy.

 

Kilku nie ma?

Tak. To prawda. Ale doslownie kilku i to kilku moich ktore juz dawno sie przedawniły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy: rob to czego nie ma w bazie, i w miare mozliwosci inne softy niz max. Blender, Wings, Rhino, ponoiewaz tego nie ma a ludzie tez takimi rzeczami robia.

 

Adek: ponawiam pytanie z priva. Czy mozna dorzucac wlasne tutoriale po konsultacji tylko z Leru? Bo z nim mam kontakt a z Toba raczej ciezki :) Dalo by rade w ten sposob? Byloby szybciej i wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności