Skocz do zawartości

Obiakt 3D: Odtwarzacz MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam wam mój pierwszy projekt w życiu :) Jest to odtwarzacz MP3 byle jakiej firmy. No cóż moge więcej napisać...... Napewno ma wiele błędów ale chyba nie wygląda tak źle. Komentujcie moje maleństwo :D Wszystkie komentarze mile widziane, dobre i złe. Pozdro

 

mp34sd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wogóle jak na 1 model to jest dobrze nawet bardzo, ale jeszcze daleka droga przed toba nowy adepcie szkoly jedi :) renderek dobry, ale nie wiem czemu mam wrazenie że ten mp3 playerek nie lezy na ziemi tylko jest zawieszony w powietrzu, ale to pewnie ja dostaje oczopląsu :P, pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pierwsza pracka to gratulacje (ja tak nie zaczynałem:])

A obiektywnie, to wyświetlacz widać że samą texturą robiony, pozostałe materiały też takie sobie. Superfajnie wygląda zaczep z kółkiem - fotoreal ;-). Jeszcze wydaje się jakby AA renderingu był mały/żaden.

Keep working

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Miałem little problemy z AA :) A co do wyświetlacza to błąd,bo to nie jest tylko teksturka. Materiał wraz z teksturką, self illumination itd Może nie widać ale tak jest. Ten czerwony mi się wydaje taki ch..... ale bez kitu taki jest na real :D Gdyby było inaczej to bym zrobił inaczej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paimei => Nie ważne jest czy image jest duży czy mały, ważne ile zajmuje a zajmuje ok 500KB

 

hindus => Robiłem to patrząc na swój prawdziwy odtwarzacz :)

 

Dzięki wszystkim za komenty. Jak już mówiełem to moja 1 praca więc i tak zaliczam ją za udaną :) Ściągne pare teksturek i zabieram się za scene pokoju..... Pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności