Skocz do zawartości

siatka samochodu


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

od prawie tgodnia mecze sie z siadką samochodu tzn narazie próbuje zrobić tylko maske wzasadzie to tylko zderzak i swiatła oglądam różne siatki innych osób i każda jest innaczej zrobiona pytanie brzmi:

1- do których lini najpierw prowadzić edge ?

2- czy najpierw zrobic równy przód i potem wytłaczac zderzak dorysowywać światła .. ? próbuje na wszystkie sposoby jak juz zrobie jakis zderzak to potem swiateł nie moge robić tzn miejsca na swiatła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jestem fachowcem od modelowania samochodów, ale moim zdaniem powinieneś obejrzeć jakiś tutorial, najlepiej videotutorial. Dobre (bo darmowe) są na http://www.3d-palace.com, m.in. jest tam videotutek o modelowaniu audi A3. Wystarczy się zarejestrować i ściągnąć :)

 

Generalnie, każdy będzie miał trochę inne podejście do wymodelowania tego samego samochodu, musisz znaleźć sposób który będzie Ci odpowiadał najbardziej. Niektórzy modelują od ogólnej formy stopniowo zarysowując detale, a niektórzy wolą np. zrobił dokładnie błotnik, potem dokładnie zderzak itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to zeby przygotowac przy pierwszym podejsciu srednioszczegolowa siatke, ja nie robie nigdy listew, klamek i migaczy na karoserii, ale chamfer mam wszedzie bo nie umiem sobie wyobrazac inaczej bryly auta niz gotowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok mam taka siatke sciagnołem video tutki z audi A3 on zaczyna od dachu ja od nadkola ale teraz próbuje wyciać otwory na swiatła i części w zderzaku .... na tym tutku jak uzywa cut to mu tak ładnie to wychodzi pozatem chyba mam zle siatke ułożoną np swiatła ....im wiecej dodaje cieć tym potem bardziej mam pokrzywioną karoserje :/..... juz woogle nie mówie o wycieciu miejsca w błotniku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności