Skocz do zawartości

Pojazd 3D: VideoTutorial samochodu


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

OK

no to jak objecalem poprawki

wydaje mi sie ze lepiej :)

nie patrzcie na laczenie dachu z karoseria (ujecie od tylu) tam gdzie jest ten czarny (dziura wolan pszestrzen) trojkat bo tego jeszcze nie ruszalem nawet nie ma grubosci kar zrobionej :)

sorki ze tak ciemno ale uwielbiam takie rendery :D

a w nagrode za wytykanie bugow siateczka :D ;)

mam nadzieje z enie jest az tak tragicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra wrzucam :) nie wiem co jeszcze robic chyba powolutku koncze.....jeszcze tylko poprawie bugi .......

aha nie patrzcie na boczna szybe ze na dole jest nie dociagnieta to przez przypadek a renderowac jeszcze raz mi sie nie chcialo :D

ps. viedotutek dam jak skoncze modelowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie choc nie jestem pewien czy coś koło szyby nies jest skopane na froncie - na tym ostatnim renderq tak to wygląda - tak czy tak naprawde fajna robota - ja męcze mojego ale ja to dopiero cienki jestem ;) czekam na próbne renderki z lekierem. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw chodzi ci o to zeby bylo np. robienie dachu w jednej czesci robienie lusterka w innej itp??

bo ja robie tak np. nagrywam film ktory trwa 50min "obcinam" z tego 30min convertuje daje do rar i voila :) i nie wazne ze w jednym pliku bedzie np. czesc o dachu i kawalek tylu :)

ale jak powiedzilame to sa na probe pliki w przyszlosci dam wlasnie oddzielnie np. lusterko,tyl,przod itp :)

wsumie jeszcze 5h(okolo) nie wrzucielm tutaj wiec :D tyle ze napewno z godzinke jest nie potrzebnych i usune czyli z 4h jeszcze pozostalo do wrzucenia tutaj + to czego nie zrobilem jeszcze

moze wrzuce jakis filmik dzisiaj

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglibyscie dawac odrazu rzut z przodu bedzie sie szybciej modelowalo i dokladniej :D

aha wiecie co wyczilem, teraz bedzie ze jak klikne lpm to sie czerwona kolka pojawia a jak ppm to niebieskie super :D

aha nie mam takiej opcji jak clip speed przewertowalem wszystko i nic :( nie wiem gdzie zwiekszyc predkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot w camtasia studio NIE camtasia recorder

ja mam ver. 3 jeśli masz inną to może być problem

 

edit:

 

jeszcze jeden tip na przyszłość :

ustaw niższą rozdzielczość monitora podczas nagrywania (będzie się więcej klatek na sekunde nagrywało) a nie zmieniaj później bo to fatalnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności