Skocz do zawartości

Layout do oceny :)


Pit3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

looz .. wlasnie chcialem polanczyc zielony i wmiare "na czasie" wyglad z czyms takim starszym, czyli dla mnie szarosc i trabant :D .. to roboczy projekt wiec pewnie pare rzeczy sie zmieni .. ale nieznacznie .. dzieki za commenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie poezja :) Miło popatrzeć na taki layout. Czepił bym się tylko doboru kolorystyki w buttonach "dobry cms" i "dobry email" ten zielony jest zdominowany przez tło i wygląda nieciekawie. Poza tym rewelka :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie - cos ostatnio naprawde fajne stronki czeszecie ;) brakuje mi tylko jakiejs pozadniejszej reklamy czy tego czegos banera po prawej co jest - nei wiej z jakas laska czy cos ;) swoja droga dlugo wam zajmuje zrobienei takiego czegos jak masz na tej stronce ? aha szkoda ze jest limit na transfer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no apropo flasha to nie ma problemu najmniejszego .. ale wytyczne to przede wszytskim pozycjonowanie i szybkosc ladowania .. wiec za duzo go nie moglo byc. Ot taka mala pierdolka i wystarczy :) ..

 

hindus >>> "swoja droga dlugo wam zajmuje zrobienei takiego czegos jak masz na tej stronce ?"

 

zalezy :D . .czasami takie cos wypoci sie po 2 godzinach . .czasami robi sie kilka dni jak nie ma jakiegos ogolnego pomyslu (oczywiscie nie caly czas hyhy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności