Skocz do zawartości

postac : Akt kobiecy


limoli

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza praca w photoshopie z urzycie tableta, ciagle mi sie wieszał program, bo mam malutki dysk TT_TT ok 15h pracy, pełno w tym widze jeszcze błędów ale już nie mam sił, i tak najgorzej nie jest, korzystałam z "anatomi dla artystów" do tego rysunku ^^ tylko z nóżkami miałam problemy, takich skrótów tam szczegółowo nie przedstawili XD wiem że otoczenie jest poprostu odwalone XD ale tego to ja nigdy nie polubie XD

 

zaczełąm od szicu na papierze :)akt2.jpg

 

i skonczyłąm na tym ^^'akt7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie pomysl ze jestesm jakis inny ( ;) ), ale jedyne co mi sie tutaj naprawde podoba to piersi xD

 

Dobre sa tez wlosy u ich nasady, oraz dlonie na szkicu. Ogolnie proporcje ciala (oprocz tego co mi sie podoba :P ) sa "troche" nie za bardzo... ale idziesz w dobra strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba do momentu brzucha....on juz jest za waski ...potem z nogami juz jest fatalnie a przynajmniej z lewa...jest za nisko...a po za tym wez postaraj sie je poprawic pod wzgledem technicznym bo strasznie rzucaja sie w oczy i roznia wykonaniem od gory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowczo góra lepsza od dołu....

troche przyduze DYDKI ma ale dosc naturalnie sie ukladaja wiec nie sa to silikony

*_^

z tym wcinaniem sie nogi w cialo tez racja

ogóleni tłów jest za wonski(malo kobiecy) zadko babka z takimi balonami jest tak waska w w tali(to ujdzie) ale waska TAK! w biodrach to poprostu nie przejdzie(troche to za mesko wyglada) musisz popracowac nad proporcjami dolnych czesic ciala.

stopy sa ok, male fajne sexy...pozdro ogoolnie bdb, mimo kilku razacych bledów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wszyscy sie poznali na tym ze zaczelam od gory i rzeczywiscie do dolu stracilam juz cierpliwosc T.T ale jakby sie wam przy karzdym pociagniueciu pedzlem wlaczal error "za malo miejsca na dysku by wykonac ta operacje" to przeciez szlag trafia XD co chwile musialam usuwac historie zeby bylo miejsce na inne ewolucje XD i nie mysle sobie ze mam balagan na dysku, tylko ... troszke ponad giga pojemnosci T.T'''' wiec to ciezko tak, ale ma sie zmienic (tam mi brat wmawia XDD )

tia wszystkim sie zucaja w oczy duze piersi, a to nie wiem ^^' wcale mi na tym nie zalerzało,

dzienki syskim za komentarze ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szkicu zasugerowałam sie zdięciem nie pamietam chyba michell7 był autorem, ale wiecej go nie widziałam z tad dalsze problemy z anatomia, mam dwa komputery jeden mojego brata z netem, a drugi moj bez neta na ktorym to maluje niestety :p jak mowilam jesli chodzi o anatomie to odwolywalam sie do skanow "amatomia dla artystow" nie do samego zdiecia ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności