Skocz do zawartości

Postać 3D: Obcy z Roswell


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam,

oj musisz troche poprawic ta glowe, chyba ze chcesz nalozyc jakis fajny displace, troche te nierownosci na glowie bija w oczy ;)

 

i mam tez pytanie - co to za "ciekawostka" w miejscu gdzie moze ma byc ucho (jesli obcy wogole maja takie sensory ;)?

 

jak na razie zapowiada sie fajnie! mam nadzieje, ze dokonczysz prace, juz widze fajne tekstury. I kto powiedzial, ze obcy musi byc szary, jak moze byc np. koloru stalowego?

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniekształcona mózgo-czaszka. Wogóle jakaś ta siatka powariowana!!! Robisz z głowy? Mi jeszcze nie pasi te pomarańczowe podłoże... Troche dziwnie... Ale ogólnie powodzenia. Bugas co do nosa to masz rację ;) Zrób może zamiast niego takie szparki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie sie do niczego nie przyczepiam bo nie widziałem zadnego ufoka jeszcze;), i czemu miałby tak nie wygladac? moze troszke (ale naprawde troszke) potraktuj to i owo "relaxem" bedzie łatwiej moim zdaniem. Ja jestem ciekaw teksurek i czy to bedzie cała postać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anJek - tak sobie tez myslalem, ze póxniej wspomoge sie jeszcze displacem (przy Jabbie bardzo mi to pomogło)

 

Koniu_1990 - no już mam takie siatki :) wkońcu dopiero sie ucze organiki. co do pomarańczowe podłoża to było robione na szybko, a chcialem mieć fajne color bleedy w GI :P

 

hcpiter666 - uszy przesunąłem, meshsmootha dalem

 

jmtm00 - fajny nawet ten relax. w ogóle tego nie znałem. na razie jeszcze z tego nie korzystałem, ale może sie poxniej przydać. czy będzie cała postać to nie wiem - zobacze jak z czasem i czy mi sie nie znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes poprawic siatke pomiedzy oczami - wychodzi jakis "babol". Uszy juz wygladaja lepiej.

Za kome'm - szkoda, ze powieki przenikaja sie z oczami. Nie widac wyraznej granicy. I linia graniczna powiek taka jakas poszarpana ;)

 

Poza tym jest lepiej. Moze nie powinienem az tak sie "czepiac", bo model jest swietny, zwazywszy na to, ze sam jeszcze nie umiescilem niczego w WIP'ach (a pracuje wlasnie nad glowa mojej zony - fajnie miec nieskonczona liczbe referek ;-))

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności