Skocz do zawartości

AudiA3


Arthi76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Arthi76 wreszcie ruszyła produkcja rodziny Audi witaj w klubie ;) [piwo]

 

Mam takie pytanie nadkole przednie nie powinno bardziej wchodzić na maskę? Chodzi mi tu o wypuklenia, a może A3 ma takie małe nie wiem ;)

 

Fajnie że robisz to Audi, bo Monster i ja tez robimy ale większe braciszki [lol2] :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przedniego nadkola to rzeczywiście jest chyba trochę mniejsze niż w pozostałych Audi, a moje to w ogóle jest jeszcze do d.. bo jak nałożyłem materiał lakieru + HDRI to cuda zobaczyłem. Co do wersji to starałem się rysować to stare bo nowe to jest całkiem inne. A materiałów to jeszcze nic nie robiłem. dzięki za wszelkie krytyki . Będę walczył.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I renderek. Materiał taki trochę byle jaki ale na razie lepiej nie umiem. Sorry za tą mapę hdri w tle ale jakoś tak dobrze się skomponowała całkowicie przez przypadek. wiem że inna skala ale dobrze na początek wygląda. Proszę o krytyki. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthi76 możesz umieścić zdjęcie na jakim się wzorujesz? Będzie łatwiej w porównaniu Twojego modelu z orginałem ;)

 

Pozdrawiam

 

Ps Ta siateczka jest \"ładna\" ale jak dokładnie oddaje prawdziwy model to tego nie wiem ;)

 

Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja się pierwszy doczepie :] wlot powietrza w przednim zderzaku nie jest na zdjęciu tak zaokrąglony jak u ciebie... popraw to :)

P.S. będe się czepiał prawie wszystkiego, bo miałem ogromną ochotę na wymodelowanie tego auta, więc teraz chce u ciebie zobaczyć perfekcyjne wykonanie [rotfl2]

P.S.2. ale już więcej się dzisiaj nie przyczepie bo nie mam siły :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności