Skocz do zawartości

2d:concept kasku+szkic(nowe szkice)


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema przedstawiam taki o to concept kasku...w sumie to taki projekt na szybko okolo 3,5h...glownym zalozeniem byla proba kreatywnego myslenia co oczywiscie nie wyszlo:(...ale staram sie dalej tego uczyc i latwo sie nie poddam...a jesli chodzi o autko to mega speedzik na jednym z nudnych wykladow...szukalem czegos czego jeszcze niegdy nie widzialem i wyszlo takie cus:)

 

 

ps...moze kiedys zaczne myslec kreatywnie..trzymajcie kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja z braku szkoly zwiazanej z designem transportu w polsce...obecnie zaczelem edukacje zwiazana oczywiscie z projektowaniem ale form przemyslowych...czyli mowiac po polsku wzornictwo przemyslowe...tak czy siak mam nadzieje ze za 5 lat jak skoncze tu szkole uda mi sie dostac gdzies zagranica do porzadnej szkoly zwiazanej z designem transportu..dlatego miedzy innymi tak katuje te auta :)...wkoncu jedyna milosc poki co w zyciu:D

 

ps...prace dla wlasnej przyjemnosci nie zwiazane ze szkola:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, prawde mowiac to troche malo na 3.5 godziny :P Ale efekt fajny. Troche za malo widac forme - po czesci z powodu nudnego ujecia, po czesci z powodu braku rozpoznawalnych materialow. Generalnie swiatlo jeszcze niedopracowane zbyt rozmyte. Jakbys zasugerowal co to za material to mogloby sie okazac ze gdzies pojawi sie odblask gdzies glebszy cien dorob i forma sama wyjdzie.

 

Pomine milczeniem niedoinwestowanie dolnej czesci twarzy nosiciela ;) - daj mu chociaz kawalek wiecej zuchwy :) bo wyglada nie proporcjonalnie.

 

Samochodzik za to bardzo miodny - fajne ujecie i dobrze skonstruowany pojazd. Cienie jeszcze niedopracowane ale to tylko szkic. Fajnie wygldalby w kolorze na czysto albo robiony w wektorach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kask wyszedl troche nie ciekawy jak niekotrzy zauwazyli:p...ale sie nie poddaje choc malo mam strasznie na to czasu...ale zrobilem kilka innych szybkich szkicow...choc nadal mi sie nie podobaja:/...no ale to juz inna bajka:p...

 

thirdeye-no nie duzo nie duzo ale ja nie jestem tigerem:D...zeby w 12 godzin zrobic caly chinski ogrod...a tak na powaznie juz porzucilem ten kask i mam go dosyc...podzialal mi juz troche na nerwach...a jesli chodzi o autko...to mzoe bedzi ekontynuacja tego szkicu bo mi sie odziwo dosc podoba...i moze go bede rozrysowywal z malymi poprawkami:)

 

poki co kilka nowych pomyslow...nic ciekawego ale pomalu do przodu:) ...staram sie szukac jakis pomyslow ktorych bym nigdzie nie widzial...bo po co tworzyc to co wszyscy nosza na glowach?

 

ps.2 szkic przeznacozny dla zawodowych kolazy:p...bo nie pisze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kask wyszedl troche nie ciekawy jak niekotrzy zauwazyli:p...ale sie nie poddaje choc malo mam strasznie na to czasu...ale zrobilem kilka innych szybkich szkicow...choc nadal mi sie nie podobaja:/...no ale to juz inna bajka:p...

 

thirdeye-no nie duzo nie duzo ale ja nie jestem tigerem:D...zeby w 12 godzin zrobic caly chinski ogrod...a tak na powaznie juz porzucilem ten kask i mam go dosyc...podzialal mi juz troche na nerwach...a jesli chodzi o autko...to mzoe bedzi ekontynuacja tego szkicu bo mi sie odziwo dosc podoba...i moze go bede rozrysowywal z malymi poprawkami:)

 

poki co kilka nowych pomyslow...nic ciekawego ale pomalu do przodu:) ...staram sie szukac jakis pomyslow ktorych bym nigdzie nie widzial...bo po co tworzyc to co wszyscy nosza na glowach?

 

ps.2 szkic przeznacozny dla zawodowych kolazy:p...bo nie pisze:)

 

 

co do kasków to fajnie przedstawiasz myśl na papierze - ciekawe rozwiązanie z tym światelkiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino potwierdzam, światełko to dobry pomysł, z czymś takim się jeszcz nie spotkałem, najbardziej leży mi siępodoba kask na rower. wszystkie kszywe bardzo ładnie sięw nim ukłądają:D chociaż użytkownika takiego kasku mogą po dłuższej jeździe trochę boleć uszy:p, twarz be4z komentarza, dopracujesz kilka kasków i pisaczki sątwoje:p pozdrawiam

ps: "design rules", świetny tekst!!:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności