Skocz do zawartości

2d: graffiti


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiś czas temu szkicowałem sobie grafy i pomyslałem że użyje tam troszke zasad perspektywy...oto efekt. Nie jestem jeszcze zadowolony wiec musze jeszcze porysować jakies projekty (głownie na lekcjach:) ) Wrzuce tu cos w najblirzszym czasie. Ciekaw jestem waszej opini i czy może ktoś się czyms takim interesuje? Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm...w sumie tez sie kiedys tym zajmowalem...stad takze moj nick miwt...ale osobisice twoje prace do mnie nie trafiaja.przy czym zgodze sie ze fotoreale sa bardzo dobre do cwiczenia perspektywy jak i proporcji:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja interesowałem się wieki temu graffiti :) fajna sprawa, rozwija umiejętności, które ciężej w inny sposób nabyć (jak choćby płynność), a jak jeszcze przy okazji nauczysz się perspektywy to będzie git :) No i co tu dużo mówić, DAIM jest papieżem graffiti3d i nawet nie będę ukrywał, że wiele z jego prac się nauczyłem. Keep workin'

 

a tak notabene szkoda, że nie ma tu topic'u o/z Graffiti, bo pewnie znalazło by się paru writerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast konkrętnego postanowiłem troszke poćwiczyć na dowolnych formach mało nawiązujących do siebie. A jesli chodzi o DAIM'a to właśnie został moim nowym bożkiem(kolo wymiata...zobaczycie też będe miał własną galeria:D) dobra...czekam na wasze opinie i rady

 

BeLiAL - dzieki za ukierunkowanie (po znalazłem prace DAIM'a) może pokarzesz tu coś z twojej starej kolekcji?:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie ci jakos pomalu idzie...ale cwicz nad kreska itp rzeczami...ja osobiscie robilem prace mozna powiedziec w ''3d''....i wiem ze sprawiaja wiele probelmu...szczegolnie na poczatku...dam ci rade...sprobuj jak najmniej ozdobnikow robic..bo to przeszkadza...masz wogole jakiegos taga?...czy tylko tak towrzysz...z tego co ja pamietam to poczatki zawsze sa takie ze sie tworzy glupoty...kazdy wyraz jaki przyjdzie na mysl ale z czasem sie to zmienia...ale jak cchesz byc taki jak daim to musisz sie uzbroic w cierpliwosc:D....bo on tworzy juz ponad z 20 lat....czyli juz sie troche namachal w zyciu olowkiem i farba...ehh a ja wymieklem kolo 800 prac:(....oczywiscie na kartce bo nigdy kasy nie mialem na puchy:)

 

ps.a jesli chces zobejrzec troche sztuki w innym wydaniu takze montankami...to polecam obejrzec prace kolesi z maclaimu...oni to dopiero wymiataja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki miwt! Potrenuje jakiś czas...dopuki mi się nie znudzi (może to będzie te 20lat:D) W kazdym razie wiem że nawet jak przestane to umiejętności jakieś zdobęde przez ten czas i to pocieszające. Jeśli chodzi o poprawienie kreski to...plz sprecyzuj (bo ja widze że nie jest bosko ale ja wnioskuje że to dlatego że to małe obraski a ja zwykle rysowałem na 50:70) Kolorów nie zamierzam narazie wprowadzać, bo teraz chce bardzoej pracować nad samą formą. Dzięki za rady. Jutro też powinienem coś stworzyć (na filozofi:D) więc wrzuce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkicuj tyle tylko maluj.Najwyzej dostaniesz toya jak Ci nie wyjdzie.Raczej zacznij od malowania nielegalnego.Wyrobisz sobie reke to dopiero za 3d sie wez.I tak dodatkowo od szkicu olowkiem na kartce daleko do pracki na scianie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matej - w pełni cię popieram że daleko do pracki na ścianie, ale nie mam narazie mozliwości rozwijania sie w tym kierunku, bo narazie naważniejszy jest dla mnie rysunek. Kolorki to moze dodam na tych szkicach ale do muru nawet nie podchodze. Ale nie wykluczam tego w przyszłości. (szczerze mówiąc to już planuje wrzut na mojej szkole - no ale jak mówiłem teraz są ważniejsze rzeczy)

 

P.S. qrde zostawiam sobie wszystko na czas na studiach licząc, że będe miał więcej czasu niż teraz...czyż to nie naiwne?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde...ale staraj sie kreowac swoj styl...nie bazuj na jego...on moze byc tylko wyjsciem...reszte trzeba samemu wymyslic...nie staraj sie robic takich elementow jak on..moze jak nie potrafisz sam wymyslec swoich to choc na staraj sie z jego elementow kreowac jakies nowe odmienne...a tak po za tym jakiego masz wogole taga?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tag w sumie nie jest istotny, ważne żeby był fajnie pokazany; w sumie może to być nawet zlepek jakiś nic nie znaczących liter; Inspiracji poza Daimem jest po prostu krocie, zresztą odsyłam do http://graffiti.org/index/artists.html (sporo tego :) ) A zamiast męczyć ołówkiem proponowałbym jakieś kredki lub flamastry, no i of coz wymieniłbym zeszyt w kratke na czysty, albo jeszcze lepiej na blok a4 (jakiś Canson'a powinien wystarczyć) ewentualnie papier do drukarek

 

A moich starych prac nie pokaże bo zaginęły w akcji tudzież miały kontakt z wodą, a na malowanie komuś po murze nigdy nie miałem dość estetycznej odwagi. Ale jak tylko troche czasu znajde to stworze cos nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co... dalej się ucze:D miwt-ubodła mnie twoja uwaga, apropo stylu wiec starłem się tego nie robic...no i prosze bardzo. Jak mam być szczery to mniej wiecej o taki efekt mi chodziło (na początek). Mam nadzieje jutro też coś popracować (nawet nie wiedziałem że szkoła moze tak kształcic:D) Co myslicie o tej ostatniej pracy...lepiej? (powitarzam że PIS to nie Prawo i Sprawiedliwość, bo szczerze mówiąc nie jestem zadowolony z wyboró, to tylko skrót od CYPIS)

 

P.S.

No i przeżuciłem się na karteluszki bez kraty:D A poza tym zdecydowałem tak nie katować tymi lamami tych szkiców bo nie ma to wiekszego sensu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt dobrze prawi, inwencja musi być, jeszcze tylko dobrze by było to tak urozmaicić, żeby nie było na pierwszy rzut oka widać literek; no i może by tak coś płaskiego spróbuj? :) Łatwiej wyrobić sobie styl w 2d i potem przenosić go do 3d niż w przeciwnym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności