Skocz do zawartości

animowana świetlówka


klower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dokładnie tak jak sbx pisze.

Jeżeli masz Maykę to można też do koloru podpiąć texturę przez node'a multiply/divide (albo coś takiego) i tam użyć równań do animowania. Podejrzewam, że można pobawić się też nodem blend color i stworzyć mniej lub bardziej skomlikowaną network. :)

 

Pisałem z pamięci i nie testowałem tego, dlatego jeśli się gdzieś pomyliłem to proszę o wybaczenie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze nie chodzi klowerowi tylko o animowanie samego światla ale tez materialu jazeniowki bo o material się pytał. Możesz go zanimować tak: tworzysz material blend(zamiast standard) i do jednego slotu wrzucasz jakąś mapkę z glowem a do drugiego taka sama bez niego. Nastepnie animujesz Mix Amount i gotowe.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

a jakby się uprzeć to można też sam obiekt podmieniać w różnych klatkach i też będzie ;)

PS> Piszę całkiem serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy inne rozwiązanie podaje :D czysta poezja :) To ja jeszcze napiszę, że można też w post produkcji takie migotanie dodać :D LOL... wygłupiam się oczywiście...

ale dzięki temu klower widzisz ile jest zawsze rozwiązań... wybór należy do Ciebie :)

Ja osobiście dodam, że rozwiązanie Dave'a jest najlepsze, bo daje największą kontrolę, która czasami jest niezbędna i ja bym zrobił dokładnie tak samo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pieknie . dziki chlopaki. rozwiazanie DaveBorck udalo sie w 100 %.

z noisem zbyt wolno oblicza.

 

z mojej strony dodam jeszcze ze nalezy w KEY FILTERS zaznaczyc ze ma animowac material bo jak tego nei ma to nic nie zadziala.

 

chcialem jeszcze spytac o animowanie Glow w Video Post. poniewaz jak mi migota swietlowka (mateiral sellf illum) to mi glow caly czas swieci nawet gdy jest wylaczona.

 

da sie to wogole animowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności