Skocz do zawartości

Crazy Pilot


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lineart na A4 ołówek 2B - pisze nad nim, czasem robie na kompie, ale akurat dziewczyna miała cos do zrobienia i trzasnołem na kartce.

 

Dzieki za wskazówki, cały czas rozkminiam tablet, w sumie mam go od niecałego miesiąca i powoli, powoli opanowóje to cholerstwo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nawet..choc brakuje duzo jeszcze szczegolow i moim zdaniem do dopracowania...fajna postac to na czym stoi i jej mini samolocik:)...nad reszta mozna by jeszcze podlubac...po za tym szkoda ze kolorystyka na zewnatrz nie jest inna niz wewnatrz i nie daje jakis odbic...napewno wplynelo by to na plus obrazka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o perspektywe to cały problem polega na tym, że różne fragmenty rysunku zdają się mieć punkty zbiegu na różnych wysokościach, a nie tak jak pan Bóg przykazał - na horyzoncie. Tak dla przykładu - kładka widoczna w tle po lewej stronie jest poniżej lini horyzontu (sugerowanej przez tło) a mimo wszystko leci jeszcze w dół (no chyba, że jest to pochylnia, wtedy zwracam honor). Podobnie ma się sprawa z platformą na której stoi lotnik - wygląda jakby była pochylona. Inna sprawa, że lotnika umieściłbym bardziej na tle nieba, tak, żeby dawał fajny kontrast z jasnym niebem. Anyway: fajne kolory & klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie w sumie podoba to, ze perspektywa jest lekko zachwiana. Powoduje moj niepokoj. Koles pewno tez sobie mysli "Cos tu nie gra..." niby ok ale czy poleci? Wszystko dopracowane, malutkie niedociągnięcie lub błąd w założeniach :) no i katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka bardzo ładna błedy jakie masz jużci wszyscy napisali:p ja bym dożucił trochębliczków na tej maszynie latającej, żeby sięwyróżniała. Bardzo też podoba mi się tytół tej pracki, trochęjak "kobieta z perłą" Vermeera czy ona włąśnie spogląda na ciebie z obrazu, czy może odwraca od ciebie głowe? poleci czy nie poleci ja mówie że będzie ciężko ale chłop radę:p pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności