Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Centaur Folos


wooka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zetbrasza nigdy nie uzywałem. Po za tym ilosc poly by tak skoczyla ze bym chyba sie posral:P No narazie koncze mapowac. Niestety zwalil mi sie monitor i podlaczylem stary, ale on jakos na niebiesko pokazuje i nie wiem jak ja bede te texturki robil...

Co do zmarszczek to nie da sie tego displejsem ladnie zrobic?

Dla mnie takie organiczne teksturki to zupelna nowosc wiec nie spodziewajcie sie niczego super oprocz modelu:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Twarz już lepsza, ale jeszcze mógłbyś troszkę uwypuklić wargi - wydają się być bardzo płaskie.

Btw. + za skromność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdziesz tam! :))

 

zwykle poly i tekstura z opacity:P

Textura wlasnej roboty ale wymaga jednak dopracowania.

Wlasnie strasznie mnie boli ze to tak zjednego miejsca wyrasta postaram sie nad tym dobrze zastanowic.

 

Hair fx to jakis plugin? Bo wlasnie myslalem o uzyciu jakiegos ale wogole sie na nich nie znam...

Znacie jakis prosty, godny polecenia?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest ich cale mnostwo ale szczerze Ci powiem zadnego jeszcze w zyciu na oczy nie widzialem :(( co do brody jezeli jest to jeden obiekt to skopiuj go i zmniejsz i wsadz pod spod, a temu wiekszemu wieksza opacity wtedy, moze to pomoze jakos ew. zawsze mozesz cos domalowac bezposrednio na teksturce twarzy...kurde, inaczej nie umiem doradzic bo ja to z tymi plaginami i innymi fałrejami to jakos na bakier :| Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja niestety tez:P:P Własnie od jakiegos czasu ucze sie Faureja (wczesniej byl fajnal), a co do wlosow to bede tradycjonalista i nie bede sie dawal jakim plaginom :P:P

Wlasnie tak kombinuje ze porobie troche takich zakladek z tekstura, zeby uromaicic wlosy, wkoncu to i tak still.

 

pozdro i dzieki za komentrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Włoski może troszkę za ostre, ale ogólnie wyglądają fajnie - z tego co widzę postać z założenia ma być nieco przerysopwana, więc dlaczego włosy nie mogą być? :>

Jest bdb - całościowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti: Ok pomysle nad tym przerysowaniem, Ale mimo wszystko chcialbym zachowac minimalny realizm przynajmniej przy włosach, ale decyzja wyjdzie dopiero jak bede naprawde problemy, narazie postaram sie zrobic jak umiem.

Sory ale znowu nie rozumiem... co to znaczy za ostre? Chodzi o to ze za ostro sie zaczynaja? własnie nad tym pracuje :)

 

MohSETH: Zaczne ta brode od poczatku i textury tez. Sluszna uwaga, beda ciensze:P

 

wizz: Oj odrazu do bani.. :P:P:P Juz pisałem wczesniej, POLY i kilkaset pociagniec mycha w PSie:P

Postanowiłem nie uzywac pluginu (i tak narazie zadnego nieumiem:P), a do tego nie mam lightwave'a:D

 

Dzieki za cenne uwagi :*

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetbrasza nigdy nie uzywałem. Po za tym ilosc poly by tak skoczyla ze bym chyba sie posral:P

 

Niekoniecznie, możesz z tego modelu hi wygenerowanego w ZB zrobić normala, disaplace, albo nawet bumpa...

 

No ale jak do tej pory nie bawiłeś się tym softem, to pewnie łatwiej będzie ci to zrobić inaczej.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności