Skocz do zawartości

hacker ...


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

internet mam przez astera i wczoraj zablokowali mi internet bo złamałem regulamin sieci aster okazało sie że z mojego ip był wysyłany spam i dostali skargi od innych użytkowników ... jak mam teraz sie tego pozbyć i nie dopuścić do tego żeby jakiś ku....s wysyłam na moje konto jakiś syf ..?? mam router z firewallem moge blkokować konkretne porty adresy czy domeny itp no ale nie poblokuje wszystkich bo nie bede mugł do netu wchodzić:/.... pozatym korzystam z azureusa tzn torrent i musze miec jakis port otwarty moze nie umiem dobrze skonfigurowac tego firewalla ?? pomocy :/..... aha i mam ip z klasy publicznej .. a czy jak zmienie na klase prywatna to to cos da i czy utrudni kozystanie np z azureusa itp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no skanowałem i i porty tez skanowałem i sa teoretycznie poblokowane .. tylko dziwi mnie to ze azureus korzysta z portów 6881-6889 domyślnie .. ale w ruterze ja nie odblokowywałem tych portów :/... to dlaczego on działa i ludzie odemnie ścągają :/..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mają porty do wysyłania spammu ? ;]

 

zeby wysylac spamm nie trzeba miec otwartych portów

 

przeskanuj kilkoma programami

 

- Ad-aware - dobry progs do usuwania spyware i wpisów w rejetrze

- MKS Arcavir 2005 - najnowszy i chyba najlepszy z rodzinnej serii skanerów

 

jedynie tego uzywam i nigdy nie mialem z niczym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo teoretycznie z tego co zrozumiałem z mojego ipb był wysyłany spam w sieci mam 2 kompy ale np pare osób dostało meila z mojego konta które mam na serverzrze astera i był tam wirus ... pozatym jakis czas temu dostałem ostrzerzenie od astera ze złamałem regulamin ale olałem myslalem ze to jakas pomyłka czy coś i miedzy czasie robiłem system ze 100 razy i w miedzy czasie dalej ten spam był wysyłany ..... juz sam nic nie rozumiem czy ktos mi sie na kompa włamał czy wygenerował mój adres emaill ... wkurza mnie to bo jesli dalej to sie bedzie działo to aster rozwiąże zemną umowe i pozatym to naliczaja kare jakąś :/.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie też tak myśle że to spisek :) ci z astera mi powiedzieli ze bym zwiekszył czułość anty spamu ... i przeskanował komputer i tyle tak też zrobiłem przeskanowałem 3 anty wirusami i ad aware .. i nic nie ma :/...jeest jeszcze jedna możliwość wysyła sie do nich posmo i podobno można dostać coś tak jak by biling polączeń ale co dalej to nie wiem ...... pzodro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności