Skocz do zawartości

Tutorial podstaw...


Darus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem nowym na tym forum...

grafike 3d do tej pory towryzlem jedynie w POV-RAYu... teraz chciałbym zacząc uczyc się MAX 8.

Czy jest na tym forum jakies podstawowy turtorial?? Co, do czego i gdzie znajde w MAX?? Szukalem ale nie mgoe znalesc :(

Dziekuje z gory.

/przperaszam jesli juz gdzies taki watek jest - mozna usunac wtedy ten :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

povray to nie przypadkiem renderer?

W dziale tutorile na tej stronie masz tutki. W dziale podstawy jest też książka o podstawach w 3ds max - jest do starej wersji, ale w 8 wszystko jest podobnie.

 

Jak z tym się uporasz to poszukaj na forum - jest masa linków, do praktycznie wszystkich zagadnień i nie zadawaj takich pytań tutaj.

 

Przeczytaj to szybko, bo pewnie wpadnie tu ktoś ważny i delete this topic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :))

Przeczytalem.

 

Jeszcze raz sorrki za to pytanie :D

A wątek można skasowac.

 

Co do POV RAYa to nie wiem jak ot nazwac ale tam grafike piszesz a pozniej renderuje... (povray.org)

 

Jeszcze raz dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ja znam pov ray'a hehe badziewne to i juz trzeba sie 3 dni meczyc (;))zeby dobrze ustawic cos bo tam sie samemu wpisuje wartosci render i patrzy jak to wyglada i tak do skutku :D

 

no zabway jest dośc duzo ale jak opanujesz to wtedy juz masz spora "orientacje" w przestrzeni a to ulatwia pozniej prace.

 

Kurcze tutkow jest duzo ale nie ma jakiegos tkaiego ktory by opisywal ogolnie ufnckje programu, co gdzie znalesc itd. po opisywane jestwiele wlaczyc to, zaznaczyc to ale polowe rzeczy nie mgoe znalesc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to to samo tylko nazwa firmy sie zmienila :) zreszta ta ksiazka opisuje podstawowe funkcje ktore sa dostepne we wszystkich wersjach :)

 

rozumiem :) w takim razie dziekuje jeszcze raz :)

 

Jutro biore sie za czytanie tego hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności