Skocz do zawartości

about my monitor


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

mam kilka pytan odnosnie monitorka:

jakie jest optymalne> best for oczy odswiezanie? im wiecej tym lepiej?

poza tym, mama maly problem: w 1 rogu mam troche rozmyty obraz... tzn aby byl ostry 3 kolory musza sie zjezdzac w 1 > a dokladniej (glownie) niebieski i czerowny,,, mam ustawione w options monitora ok, ale w 1 rogu sie rozjezdzaja i jet troche rozmyte... jest moze jakis programik ktorym mozna zmieniac poczegolne fragmenty obrazu?,... bo w opcjach monitorka mam tylko to wysostrzenie\ scalanie kolorkow na calej dlugosci \ szerokosci, a jak ustawie ze jest git w rogu to cala reszta jest rozjechana i na odwrot... wiec znacie jakis tool od tego?

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

crt,

mam 2, tez mam philipsa 107E :],ale teraz chodzi o 2giego

chodzi o zjezdzanie kolorkow w 1 > moire to takie rozmycie i maskowanie niedoskonalosci

a to jest odchylenie taka opcja jest w menu > ze jak biore max, to czerony idzie do gory,,, jak min to niebieski jak na 50% to sa w tym samym miejscu i jesy osty obraz i jest ok, navet da sie uzyskac top w rogu , ale to uogulnia starsznie,,, bo przesuka na calej sdlugosci monitora a nie w gogu czy po lewej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam magnesu , ale drugi stoii wlasnie po tej feralnej stronie... tez mysalem, ze to to, ale raczej nie...a ta ZASADNICZA opcja to :::CONVERGENCE::: to jest wlasnie to zjezdzanie niebieskiego i czerownego kolorka w 1 > one sa rozjechane w tym rogu co powoduje blura.

kurde ze tez nvidia nie ma zadnego toola od tego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz z tym do sklepu gdzie kupieles ten nieszczesny monitor i spytaj sie. ew zadzwon do producenta , w koncu mieszkasz w stolicy i masz do tego dostep

 

i prosze przestaw sie na polskiego stajla bo mieszanie english i polski zle wplywa na pojmowanie tekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności