Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A8


Euzebi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok. Dzięki za komentarze. w sumie widzałem moją prace u kolegi i rzeczywiscie wszystko wyglądze troche niewyraźne. U mnie natomiast jest ok no moze nie super ale jakoś lepiej. Juz ktoś kiedyś pisał ze na innych monitorach są różnice zapewne tez związane z ustawień wyświetlania lub innych rzeczy nie bede wnikał w szeczuły bo nie znam sie na tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzajcie, model nie jest taki dobry jak wam sie wydaje, nie wiem jak ci sie udało to zrobić ale prawie żadna część nie jest w zupełności zgodna z oryginałem, wiem co mówie bo właśnie robię identyczny w rhino i zdjęć to ja już się naoglądałem do bólu,model jest strasznie trudny do zrobienia w nurbsach, może nie widać tego od razu ale brak tam hmm jak to nazwać... "ciągłości linii"

ale i tak jest nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luisam. A czy ja napisałem ze model jest zgodny z orinałem??.NIE ale przypomina audi a 8 i to mi wystarczy. Zrób swój model audi a 8. zobacze i pochwale lub nie.A poza tym nie mam takiego mocnego kompa zeby bawić sie w szczegóły dlatego wygląda to jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności