Jump to content

Euzebi

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Euzebi last won the day on September 1 2006

Euzebi had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

About Euzebi

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Szczecin
 1. A mi nie pasuje inna rzecz w konstrukcji tego domu ... a mianowicie brak okien na dole.. przez to domek wygląda jak przerobiony magazyn na obiekt mieszkalny...bo te prostokątne okienko to skromnie wygląda nooo ale to tylko takie moje czepianie się .. :)
 2. że niby ja ??.. czytam czytam ... wszystko czytam ale ogólnie nie za wiele sie udzielam. Mogę tylko napisać że animacja mi sie podoba(gdyby mi sie nie podobała to bym nie dawał na forum) i wielokrotnie ją oglądałem i nadal oglądam bo jest ciekawa.
 3. ciekawa animacja na stronie ... trochę schizowata ale ciekawa.. nie wiem jak inni to ocenią w każdym razie daje link: http://www.heliofant.com/ lub
 4. Jak zwykle ciekawi mnie ile czasu zabiera wy renderowanie tego typu animacji ?
 5. Portret dziewczyny jak i starzec mają chyba troche za duże oczy(prawie jak drapieżniki). ale widać tak chyba miało być
 6. to prawda ale mimo wszystko przód jest lekko za długi(a ja z natury czepialski nie jestem :-) ) a ja tak to mniej więcej widzę (proszę wybaczyć moją małą dokładność ale to na szybko robione)
 7. Hmm fajny model ale długość przodu jest trochę przesadzona(tak myślę)
 8. nie wiem czy mi sie wydaje ale klamka tylnia jest chyba lekko za wysoko i zagłębienie na lini bocznej aa właściwie brak zagłębienia(albo to całkiem inne modele hmm)
 9. "Nie chcę ale muszę" sie przyczepić. Czy mi sie wydaje czy jest lekko krzywa linia nadwozia i czy zderzak nie powinien być lekko wysunięty ?? Edit: Ajj chyba jednak sie mylę
 10. O stłuczce nic mi nie wiadomo.... mam książkę serwisową. ;) No faktycznie troche z wielkością przesadziłem a ludzika można sobie wyobraźić. Lakier jest czarny
 11. Chevrolet Suburban 2008. Robiłem go chyba ze 2 mies. (jednego dnia kawałek klamki drugiego dnia lusterko i szło to jak krew z nosa).Ogólnie skończyłem choć na pewno jeszcze dużo można było by w nim naprawić ale już ni sie nie chce.Wiec daje to co mam i już chyba do niego nie wrócę.
 12. Hmm ciekawa sprawa bo Topek:Athlon +4400 2GB ramu ma czas 5min 51,3 sec natomiast ja mam Athlon 6000+ 1GB ramu i mam czas 6min 36,8 sec czyżby 1gb ramu więcej robił taką różnice??
 13. hkropinski skoro model krzywy i nie proporcionalny to siatka pewnie nie będzie lepsza hmm, jak myślisz?? pecet wszędzie pewnie jest krzywo ale mi sie juz nie chce wiec model skończony i nie mam kompa do tego zeby bawić w dodatkowe usprawnienia.
 14. QBA - Ojj aż tak strasznie krzywo to nie jest nie pitol.(chyba ze masz monitor taki jak na obrazku to nic dziwnego)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy