Skocz do zawartości

kości ram...


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie bo zamierzam dokupić troche ramu mam teraz 512 elixir pc3200 i tam pewnie dokupie drógie 512 ale nie wiem czy kupować takie same kości żeby na dualu mi poszły .. czy np kupić kongstony albo coś innego tzn chodzi mi o to żebym nie wydał kasy a potem okarze sie że kości nie chcą razem działać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tzn wiesz ze dual zwieksza wydajność itp możę jakos rewelacyjnie ale jednak .... no tak mam elixiry i własnie nie wacham bo wsumie to te elixiry sa słabe .. ale p[otrzebuje wiecej ramu powyrzej giga a nie kupie teraz 1024 np kingston.... czy hynixx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pyt kupiłem jednak narazie drógą kośc elixirów 512 pc3200 i wsumie nie nazekam tylko tera mam problem i pyt bo jak mialem jedna kosc to ona chodziła na CL 2,5 gdzie teoretycznie w specyfikacji jest 3 ale działało teraz gdy mam 2 kości to niby komputer mi działa ale np tera renderowałem coś w mentalray i raz mi sie restartował no to pomyslalem kosci ale... jesli sie nie restartwał to 3d max nagle sie wyłączał :/.... czy to jest jedna i ta sama przyczyna RAM tzn CL ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara sie zirytuje zmieniłem napiecie na 2.7 to max mialem na 2.6 i to samo do tego mam jedna gierke i jak chwile w nia gram to mi sie wywala tzn wyłącza porostu a na drógim kompie dużo słabszym ta sama gra działa OK!!! no to zmieniłem CL na 3 i woogle całe timingi dałem na ustawienia automatyczne czyli 8-3-3 -3.0 i ciagle to samo :/....spróbuje zarzucic test memtest czy cos?????...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności