Skocz do zawartości

Nie lubię poniedziałków :D


ribel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem ze to robota mycha wiec wiele nie poradzisz ale moim zdaniem nie widac za dobrze formy. Czasem pomaga jakis cien rzucony. Poza tym odblask na glowie sugeruje zupelnie inna forme (okragla) niz to zlaczenie ktore przebiega przez srodek glowy i szczeka (?) (zakraglony kwadrat). Oczy sa nieco zle umieszczone chyba nawet jesli jedno mialo byc mniejsze od drugiego to nie sa one dobrze osadzone na glowie. Poza tym przy obrocie glowy takie okragle oczy zamienily by sie chociaz troche w elipsy. Teksturki ladnie nalozone i generalnie to fajna pracka jak na myche.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba...mycha robione w dodatku!.Co do tych oczu źle osadzonych (oczym wspomniał thirdeye) to rozumiem, że jest to zamiezone. Nadaje kreskówkowy charakter. Moge jedynie zwrocic uwage na cień padający z tyłu głowy na drugą beczke...taki jakiś...za ciemny;P Ale to chyba tylko mi sie tak wydaje;D. Ogólnie jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alzo...

 

-Pa6L0-,miwt : całym swym jestestwem bronił będę zieloności tych oczów :D. Pierwszą rzeczą, którą wiedziałem na temat tego rysunku był kolor oczów. A za "wspaniale wpadało w klima gry "odworld abe odysey"" wielkie dzięki, bo serię Oddworld stawiam bardzo wysoko. Żeby jeszcze tak Bill nie wykupił jej dla swego X-box'a :(.

 

thirdeye: Całkowicie (no może tak nie do końca całkowicie :D) zgadzam się. Pracka powstała, jak to zwykle u mnie bywa jako eksperyment. Zaczeło się od szybkiego szkica, który przeleżał trochę, aż kiedyś z nudów postanowiłem się pobawić nim w photoshopie. Jakoś tak wyszło że zabawa przeciągnęła się do ponad 20 godzin pracy (w przeciągu ponad miesiąca). Do końca sam nie byłem zdecydowany odnośnie tego co chcę zrobić. Znaczy czy pozostawić "artystyczne przekształcenia rzeczywistości" :D ze szkica , czy starać się zrobić to jak najbardziej poprawnie przestrzennie. Najwiecej błędów pozostało na główce, bo była to pierwsza rzecz jaką robiłem w tej pracy. Pod koniec zaczęło mnie trochę nudzić to ciągłe machanie myszką zadrapań i "dodge & burn". Chciałem już wziąść się za coś nowego. No ale oczka miały być zielone i koślawe :D

 

ps. Czy mówiłem już że oczy miały być zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Musze przyznać,ze praca jest naprawdę miał dla oka, szczegłuły pieszcza oko.

Tak poza tym postac jest rzeczywiscie trochę płaska.

oczy...hmm...kolor mi pasuje, ale chyba warto by jakos poprawić same źrenice..coś tam jest nie tak,prawdopodobnie to przez to ,ze są podzielone na cztery kwadraciki...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobobieństwo do crazy froga ??!! niemoże być. Do jego wygladu nic nie mam ale muzyka aaaa - pewnych rzeczy powinno się zakazać z złożenia :D .

 

Co do zrenić podzielonych na kwadraciki. Miało to być coś w rodzaju wyswietlacza komputerowego z niską rozdziłką (takie 10x10) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności