Jump to content

PSychu

Members
 • Posts

  167
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Polska

PSychu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

35

Reputation

 1. Nabiłem tych odpowiedzi że chocho... ale wisz pan sam jak to jest gdy sie na trzeźwo pisze :D

 2. I w dobrym kierunku jedziesz :) Obrazek zaczyna "gadać". Postaraj się zmienić troche anatomie jego prawej ręki, bo sztucznie wygląda.
 3. atheg, dzięki za sugestje, to faktycznie bardzo pomocne przy początkowej fazie rysunku, gdzie mam spore problemy z kompozycją. Choć cały czas coś mi w nich nie pasi, wrzucam dwie miniaturki które są najbliżej tego co mam zamiar narysować. Wszelkie sugestie/krytyka mile widziane.
 4. nastepny pomysł, inicjacja małej czarownicy czyli pierwszy lot na miotle.
 5. Fajny temacik, więc troche porysuje. Takie pierwsze skojazenie
 6. Witam Widzę że zostało jeszcze kilka dni, to i ja wbijam w temacik. Po zrobieniu pierwszego szkicu (w pionie), stwierdziłem że jednak tełka są malowane głównie na potrzeby filmu, więc raczej pozioma wersja będzie bardziej pasowała. Pobawie się oboma na razie i zobaczymy co wyjdzie.
 7. Kolorki są spoko, choć faktycznie warto by było może pomyśleć nad zdjęciem nasycenia w niektórych partiach ciała, bo zbyt jednolicie się to prezentuje. Mnie najbardziej przeszkadza samo tło, które jest za "landrynkowe", jak dla tak mrocznej postaci. Ogólnie koncept bardzo dobry (choć tego mroku mi brakuje).
 8. Witam na forum. "Przymiarka" rewelacyjna. Masz niesamowitą lekkość konstruowania obcych form. Czekam na więcej.
 9. Bardzo fajny rysek. Będę kibicował :)
 10. Numer dwa najbardziej do mnie przemawia.
 11. Dzięki Raju, zostawie chwilowo rysek w tej formie (z niedopracowanymi łapami) i postaram się go zrobić w wersji bardziej zbliżonej do opisu (umknął mi ten "antropoidalny"). Poprawiłem mu troche głowe bo mi się za bardzo gremlinowski wydawał. Mam nadzieję że teraz lepiej.
 12. Raju - dzięki za krytykę tych gównianych skrzydeł. W nocy wydawały sie dużo lepsze... Miałem zrobić upka, ale w tej sytuacji wstrzymam się do rana, bo jestem tak zadowolony z tego co zrobiłem, jak ostatnio ze skrzydeł :D
 13. Wygląda na razie trochę jak duszek, ale zapowiada się całkiem nieźle. Czekam na upka.
 14. panRebonka - dzięki za miłe słowa na temat mojej krechy :) To że cała reszta leży to po trosze fakt że miałem na wymyślenie i wykonanie całości tylko 4 dni i wip musiał iśc jako gotowa praca a przede wszystkim chodzi o to że w jak najszybszym tempie staram się nadrobić zaległości edukacyjne w malowaniu, na czym cierpią niestety moje prace. kutwa666 - zgadza się, ale stawiam na to że do pokemonów pomysł zapożyczyli właśnie od larw i innych kijanek :D telthona - mnie też się ten pomysł tak spodobał że wszedłem do rywalizacji wiedząc że wszyscy już prawie pokończyli prace a ja tuż przed deadline'm dopiero zaczynam. A konkurs był na conceptart w COW'ie. A co do tekstur to może się zdziwisz, ale to wszystko było malowane pędzlem (widać go w powiększeniu jako faktura tła ostatniej pracy). Mam tak starego shopa że nie moge używać dostępnych zestawów pędzli (bo nie obsługuje) więc "odkryłem Amerykę" i zaczołem robić swoje. Niestety zarówno w robieniu pędzli jak i ich wykorzystywaniu mam jeszcze dużo pracy przed sobą. Co do tych dziwnych konturów to masz 100% racji. Brałem maskę warstwy i wywalałem wszystko co było poza. Na nic więcej nie starczyło czasu. Dzisiaj wrzucam aktualną zabawę w CC z mrocznym stworem z odchłani. (oczywiście wip) troche poprawiony, choć wciąż wadliwy prototyp
 15. Powiem krótko: sie podoba ale dla mnie zbyt wysmukły jak na taką bestyje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy