Skocz do zawartości

Owady: Polyrhachis lamellidens


graf_zero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestnikow nowego wydania bitwy. Niestety nie dane mi bylo ukonczyc pracy na poprzednia bitwe, niemniej jednak tym razem postaram sie dociagnac projekt do konca:D Tematem mojej pracy bedzie mrowka (powiedzmy- przynajmniej cos co bedzie przypominalo mrowke). Pierwowzorem mojego owada jest mrowka o wdziecznie brzmiacej nazwie Polyrhachis lamellidens. Ponizej znajduja sie przykladowe zdjecia. Oczywiscie efekt koncowy bedzie dosc znacznie odbiegal od tego co widac ponizej- zaplanowalem pare \'usprawnien\' majacych nadac mojemu robalowi bardziej \'medialny wyglad\' ;) A wiec do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to by bylo na razie tyle. gdyby ktos mial jakiekolwiek sugestie- chetnie wyslucham. Poki co poszukuje jakis dobrych referencji ze zblizeniami glowy i odnoz. Gdyby ktos posiadal takowe to bede wdzieczny za ich umieszczenie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt- tulow ma bardzo gesta siatke- ale to jest wymog uzywania deform painta (ktorego mozliwosci postanowilem wykorzystac w tej bitwie). Przy okazji- BIG thx Adamkos za pluga[piwo]. Ale spokojnie- jak uzyskam interesujace mnie szczegoly to potem wrzuce multiresa zeby troche odciazyc kompa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności