Skocz do zawartości

Scena 3D: Martwa Natura


Busiu

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu niebyło.. Pracuje nad przedstawieniem martwej natury ale nie pędzlem lecz narzędziami w Cinemie 4d. Własnie załozyłem juz texturki, renderek taki juz prawie koncowy, ale chciałem sięgnąć opini fachowców. Co zmienić ?

 

Koncept:

http://www.beskid.com/art-pologne/image/pankiewicz/Martwa%20natura%20z%20owocami.jpg

 

Dobra, render z kolorami podrzuce zaraz bo moe centrum dowodzenia, jest strasznie wolne, narazie rzucam render z początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale dlugi WIP. ;)

Finalny render nie oddaje tego klimatu co koncept, niestety. Jest tez troche malo realistyczny.

Odnosnie konceptu: kolory moze i miejscami ladne, ale perspektywa jest zaburzona. Koncept nie jest zbyt ciekawy. :/

Sprobuj troche ozywic ten render i co najwazniejsze upakuj wszystkie przedmioty troche blizej siebie, i popraw niektore obiekty, np. te miski za butelka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze daj jakies bardziej konkretne swiatlo. Nie musisz uzywac hdrek zeby bylo realistycznie. Ja bym zrobil imitacje pomiszczenia z oknem (badz kilkoma) zeby bylo ladne odbicia, dal jakies boczne oswietlenie zeby to ozylo, bo narazie to jest bardzo plaskie i nie wyrazne. :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zięki za opinie jutro pokombinuje, napewno połowa tex odpada, uzyłem w niektórych shederó a to był błąd :/.

2 rzecz to render... chciałem uzyskac klimat kolorowy cos jak na obrazie dlatego nierealnośc sceny... pozmieniam co sie da.. jest tego troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności