Skocz do zawartości

Postac 3D: T-rex


Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

No nastepny WIP poniewarz mialem ostatnio problemy z kompem i model riddicka poszedl sie ### no juz go nie ma wiec postanowilem zrobic to co lubie najbardziej jakiegos dinusia a ze kiedys robilem t-rexa z mizernym skutkiem a pozniej jednego do tuta postanowilem go podrasowac i oto maly test:

15dj.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

łeb jest całkiem fajnie zrobiony , reszta zbyt gumowo.. fałdy nie leża mi tak jak są.. duzo bedzie zależało od tekstury.. ale popracowalbym nad modelem jeszcze zwlaszcza nad widocznymi partiami mięśni.. nogi i ręce leżą calkiem..zupełnie gumowe..a tam pzreciez było mięcho ścięgna i kości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sith_LORD rozwin temat gumowatosci bo niezabardzo rozumiem chodzi oto ze miesnie nie widoczne albo co? bo twoja krytyka mi sie podoba oby wiecej postaram sie wszystko w miare mozliwosci poprawiac:)

 

Chalek hehe on ma 3 palce ale sie tak zlozylo ze nie widac:) co do podstawki spokojnie wszystko bedzie to jest TEST

 

jmtm00 hehe jasne:D ale pamietaj nowe badania na temat t-rexa wskazuja bardziej ze byl padlinozerca niz morderca:) ale co nie zmienia faktu piekny:)

co do zbrusha juz podstawowy jest bo jakbym mial modelowac szczegoly teraz a pozniej poprawiac je w maxie co chwile bym sie chyba zabil a tak mam piekny pipeline :) wiecej szczegolow postaram sie dodac lecz najpierw chce zdac prawko a egzamin juz niedlugo:)

 

Valery hehe jak wyzej podstawka = kupa = TEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehh:) raczki wychocza z dziur poniewaz analizowalem wiele zdjec i zaznaczylem tam jeden z glownych miesni barku tylko narazie to wyglada shitowato zacznie jakos wygladac jak zabiore sie do zbrusha oczy i zeby bede robil w maxie ale musze najpierw zrobic displacement aby pozniej dobrze dopasowac zeby i oczka co do miesni tylnych nog no hmm moze dorobie tylko miesnie lydki w maxie ale zastanowie sie jeszcze bo ogolnie zbrushem mialem to zalatwic:) (no w sumie tak powinien BASE MESH wygladac bez udziwnien;) :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główka jest całkiem spoko. Co mi się nie podoba to tułów, nogi, ręce i dziwne wyważenie środka ciężkości. Jakby miał się zaraz przewrócić :/

Tułów za mało masywny, mało groźny. Nogi mogłyby być większe, bardziej umięsnione, żeby utrzymać tą masę. Rączki zaś, żeby nie wychodziły z tułowia tylko były jego integralną częścią, mięśnie mięśnie mięśnie :)

 

Pracuj dalej :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Leru, ale moim zdaniem to tak:

- proporcje głowa -> tłów się nie zgadzają :] Mianowicie głowa jest zbyt duża...

- Nogi (tak jak Leru powiedział) są zbyt mało masywne.

- Wzorujesz się na jakiś blueprintach (?), bo wydaje mi się, że T- rex nie miał takich sflaczałych boków. Ogólnie fajowo (wprowadza coś nowego).

 

Ps. Dinkami zajmowałem się od dzieciństwa. Kiedyś znałem wszystkie gatunki na pamięć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm co do proporcji sa one dobre wzoruje sie na blueprintach ktore sa na podstawie JP3 jesli juz to wszerz moze byc zle bo mialem tylko bok t-rexa ae jak juz mowilem jestem w trakcie poprawiania

eee co do sflaczalych bokow patrzysz na pierwszego t-rexa czy 2 bo pierwszy to test zbrusha i on jest juz nieaktualny teraz tego 2 bede robil i juz nie bedzie takich flakow

 

PS: tez sie w dziecinstwie interesowalem dinozaurami mam jeszcze kilka albumow i ksiazek na ich temat awet sie uczylem lacinskich nazw:P ale stare dzieje

 

!!PS2: zapraszam wszystkie osoby z Łodzi w sobote do klubu 2Face na piotrkowskiej na impreze prowadzona przez znajomego DJ'a :) bede sie tam gdzies krecil kolo ddżejki chaslo: max3d:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności