Skocz do zawartości

Postać 3D: Elfka


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Hi Evrybody :)

Długo sie czaiłem z opublikowaniem prowadzonych prac na tym modelem. W sumie to nie ma co o tym pisać. Tylko skóra i kości :P No ale jak już sie powiedząłao A to cza powiedzeć B hehe. Oświetlenie Pracy nie jest przypadkowe. Ponieważ chciałem zareprezentować model w oświetleniu jakie jest w planie całej sceny. Jeśli ktoś bedzie sobie życzył siatki to opublikuje. A jak nie to nie :)

Scena ma przedstawiać 2-3 postacie ustawione plecami do siebie. Między innymi właśnie Elfka bedzie wród nich. Planowany jest jeszzce Ninja(fanatzzy) i Siakiś mięsniak (Barbarzyńca). Wszystko bedzie dzaiło się w ośniezonym mieście, a raczej na obrzeżach miasta. Pomiędzy gościńcem a lasem, z którego wyłaniać siębędą orkowie lub siakieś orkotwórcze postacie. Narazie praca raczkuje i nie zapowiada sie na szybki rozwój sceny. Ale będe starał sie jakoś update'jtować w miare czasu. Siemka wszystkim. A tak BTW to ona bedzie ubrana hehe.

 

Z przodku

10zl.jpg

No i z boczku :)

20zt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a jak bedzie ubrana? bo jesli raczej nie bedzie to jakis skąpy strój, to po co sie meczyc z modelowanie jakichs szczegółow, ktore i tak będą niewidoczne

radziłbym tez do renderkow probnych dać jakieś mniej klimatyczne, ale pozwalające więcej zobaczyć oswietlenie.

 

twarz srednio mi sie podoba. za duze usta, za maly nos. oczy też mi jakś nie pasują.

no i to takie poprzeczne nad piersiami - taki modeling czy jakoś cienie dziwnie padają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a - Co do tważy, to kto powiedzał że elfy są wsio wsio podobne do człowieka. Każda postać to idywidualne podejście do tematu. Wypowiadał się już na ten temat jeden z członków forum (niestety nie pamiętam jak sie nazywał). A co do szczegółw to jasne że pani będzie skąpo ubrana :) niby po co sie męcze tak z tym brzuszkiem i piersiami. Góra to staniczek w stylu bikini ze sdobieniami i przewiewna bluzeczka - ewentualnie. A na dól to da sie minówke z siakiegoś ciemnego materiału. Potem tylko zdobione nadgoleńnice i siakaś skąpa zbroja na ramieniu.

A co do sameego przedstawienia modelu to mkk3a masz racje. Poprostu lipne światło dałem i tyle :) Ale naprawiam swój błąd i daje z narmalniastym swiatełkiem.

31fp.jpg

43xj1.jpg

55pt1.jpg

 

Za komentarze dyiękujem i czekam na następne. Siemka wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja nienawidze takich fioletowych elfów.......blech kto to wymyślił:/ ale spoko twoja wizja nie wtrącam się, ale moze facjatke daj jej taką bardziej subtelną, taką elfią. I bałgam nie dawaj jaj takiej pzrewymyslnej zbroi rodem z d&d czy innego szitowego heroic fantasy, tylko zieloną szate i jakiś diademik:) to taka mała prośba nie musisz jej wysłuchac rzecz jasna:P

 

EDIT: M@ti a co ja napisałem?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piersi i tyłeczek wyglądają nieźle, ale mógłbyś równie dużo uwagi poświęcić twarzy!!! Przydałaby się jakaś delikatniutka.. taka ELFIA!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda wypisz wymaluj jak elfki z WOW- też fioletowe włosy i karnacja. Inspirowane ?

Raczej zamawiane. To praca na zamówienie.

 

jak ja nienawidze takich fioletowych elfów.......blech kto to wymyślił:/ ale spoko twoja wizja nie wtrącam się, ale moze facjatke daj jej taką bardziej subtelną, taką elfią. I bałgam nie dawaj jaj takiej pzrewymyslnej zbroi rodem z d&d czy innego szitowego heroic fantasy, tylko zieloną szate i jakiś diademik:) to taka mała prośba nie musisz jej wysłuchac rzecz jasna:P

Co do kolorów to żecz jasna jest jak słońce... Worcraft i jego autorzy wymyslili otóż zestaw kolorów (ja tylko podążam wytyczonym śladem Worcrafta). A co do zbroi to jak już napisałem, to nie bedzie masakryczna kolczyga lub itp. Tylko suptelne zaznaczenie że uw elfka jest żołnierzem a nie baletnicom :P

 

piersi i tyłeczek wyglądają nieźle, ale mógłbyś równie dużo uwagi poświęcić twarzy!!! Przydałaby się jakaś delikatniutka.. taka ELFIA!! :p

Jak już zaóważyłe to jes WIP i to ogólny zaryś modelu. Najpierw ogólny obryz modelu a potem poprawki. A jak widać poprewek bedzię mnustwo.

 

Shogun 3D - to sie okaże z tą krzyżowka. Ale to raczej ma być połączenie istoty eterycznej z rzołnieżem.

 

A tak ogólnie to macie racje tważ do wymiany, szczególności nos. Usta też trzeba zrobić bardziej subtelne.No i ta nieszczęsna szczenka, wezmę i zaczne ją troche modyfikować i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale co do oczu to hmm.... niewiem jeszcze co dokładnie można by było zmienić, ale podumam w domku nad tym zagadnieniem.

Dzięki za przejaw jakiegokolwiek zaiteresowania i konstuktywnej krytyki która jest mi badzo potrzebna. Siemka i pozdrowionka FOR ALL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności