Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jagdpanther


Balas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie....robisz to z głowy czy masz jakies referki? nie znam sie na czołgach....ale domyslam sie ze :

1. koła maja jakieś ośki, wahacze czy co tam jeszcze a nie tylko trzymaja sie pojazdu siłą woli...

2. blachy po bokach..które jak przypuszczam mialy byc dodatkowa osłoną pojazdu mimo iz pancerzem były..to jednak chyba nie były az takie grube...chyba ze sie myle....

3. łoże armaty jak na mój gust jest za małe...to wyglada mi na odlewana część i sądze ze była jednak większa niz u ciebie..porównaj ze zdjęciami

4. gasiorki jak napisałes dopieszczone juz...ale jesli mi wolno tak powiedziec...popieść je jeszcze odrobine....

5. i na koniec uwaga natury ogólnej....zwracaj baczną uwagę na detal..szczegół...długo przygladaj sie kazdej części...diabeł jak mówia drzemie w szczegółach...ale ja sie nie znam...tak tylko sobie pisze...

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie nie znam :D A jezeli chodzi o robienie tego to nie robie z głowy tylko z rzutow jakie w necie znalzlem (ale nie moge teraz znalezc oryginalo :P ) i mam jeszcze model plastikowy xD

 

Oski jeszcze dorobie, to ze to loze jest za male to wiem ale nie chce mi sie jeszcze raz robic ;) A co do bokow to na moje sa dobre ale moge sie mylic :) Zobacze czy nie lepiej z cienszymi by wygladal :P

 

I jak mowilem to moja 2 praca ktorej do kosza po 5min. nie wyrzucilem wiec za bardzo to i tak mi nie wyjdzie :) Ale bede sie staral :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wydało sie...więc moja rada do podwozia: wywal i zrób na nowo:D.....patrz uwaznie jak co wyglada...ja np. zawsze staram sie wyobrazić sobie precyzyjnie jak wyglada przekrój danego przedmiotu... to pomaga w modelowaniu. Staraj sie byc dokładnym w tym co chcesz odwzorować. W sieci jest mase zdjęć orginalnych pojazdów...warto tez korzystać ze zdjęc modeli plastikowych z forum modelarskich jakich duzo w necie..czesto tam znajdziesz fotke elementu co do kształtu którego nie jestes pewny...słowem... zacznij od solidnego podparcia projektu referencjami, dobrymi blueprintami itd. Że dopiero zaczynasz i masz trudnosc w wymodelowniu czegoś to jedno...ale do uważnej obserwacji nie trzeba miec umiejętności w maxie... POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności