Skocz do zawartości

Kosmiczne drapacze chmur - scenka


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajna gwiazdka...choc nie wiem czy ta zielen na 1 tle sie za bardzo nie wybija i nie ogranicza kadru..moze lepiej by bylo gdybys wplekl jeszcze jakies elementy zieleni w dalszej czesci obrazka...a z tymi gwiazdkami na budynku to przesadziles:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

men, jedna sprawa

czemu malujesz to takimi gownianymi pedzlami... gwiazdka, ta zielen...odbicia w szybach :|

straszliwie morze sie zlewa z reszta, no i podstawowa wada, niebo ciemniejsze od równo oświetlonego lądu (który z reguły staje się jasny, z powodu światła nieba)

widzę, że nie zdecydowałeś się na wyraźne oświetlenie budynku po prawej, ale dałeś mu mieszane - sztuczno-naturalne (a skąd tu się sztuczne wzięło? księżyc nie działa jak żarówka, a cień jest czarny, nie ma nic wspólnego z niebem... coś jest nie tak)

parowanie wody (przy stykaniu się z budynkiem) nie jest realistycznym parowaniem, a już na pewno nie przedstawia to dobrze rozbijających się fal

 

zacznij od nowa, jesli mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, w takim razie postanowilem sie wziąźć porządnie wkońcu za jakąś moją prace bo jak chcialem wrócic do jakiegoś projektu to albo już mi sie niechcialo albo już mi nic dalej niewychodzilo. Wiec teraz chcialbym razem z waszymi radami i z waszą pomocą wreszcie porządnie skonczyc ten obraz!!! Myśle że mi pomożecie za co z góry bardzo dziekuje... tak więc pozbylem sie tego budynku i czarnego zarysu tych drzew(o ile to byly drzewa) :) Wszystko to co zasugerujecie to bede staral sie zmieniac i dodawac, od kolorów aż po rozwiazania konstrukcyjne statków kosmicznych czy budynków itp... pozdro

 

ps. pracuje na Jasc Paint Shop Pro i mam 27 dni do wykorzystania heheh.

image1q6vo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok w tył jak narzie. Teraz trzeba stworzyć plany na tym obrazku, np. pierwszym planem mógłby być ten budynek po prawej i coś jeszcze oprócz niego, drugi to te drapacze chmur, trzeci to jakies górki. Potem popracowac nad klimatem i finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności