Skocz do zawartości

Piękna i Bestia : "WinXP & Win95"


*NicoN_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

0_o

 

nie ma pięknego windowsa, nie można też go nazwać bestią, windows jest raczej ... żałosny ;]

 

lepiej postaw pięknego wypolerowanego pingwina obok brudnego i dziurawego okna, od razu będzie można użyć jako reklamówki open sourcu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze pojawiają się niescisłosci więc troszke objaśnie :

[][]Salvator dobry pomysł, ale pomyśl , cała moja dotychczasowa praca poszła by na marne :]

Widze ze pojawiają się niescisłosci więc troszke objaśnie :

Moze zrobie cos w tym stylu,:

Piękny komputerek z błendem na niebieskim tle, zrobił bym w tle bródne staromodne okno, wszystko takie szare [szara masa], a jednak komp wypolerowany czyscioki i schlódny tak samo jak plakaty microsoftu :]

A droga połowa to tętniący życiem pokój, wszystko takie miłe przyjazne ale zarazem nie tandetne.

Stacja Sgi na IRIXie jest piękna, a zarazem jest bestią jezeli chodzi o moc...

Z boku moze postawie laptopa na LINUXIE...

Qrde taki niefortunny ten temat , piękna hmmm, kojazy sie z czyms dobrym, ładnym fajnym... a Bestia z potworem o duzej mocy brutalnością ale zarazem Pięknem...:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_o

 

nie ma pięknego windowsa, nie można też go nazwać bestią, windows jest raczej ... żałosny ;]

[...]

 

 

Jaki? Od trzech lat siedze na Windowsie XP, bez instalowania go ponownie, bez przywracania systemu i innych tego typu operacji ... nigdy nie miałem z nim problemu ... co jest w nim takiego żałosnego? Ja nie miałem styczności z "pingwinem" więc nie wiem jaki jest ... może lepszy, może nie ... ale czemu Windows jest żałosny?

 

 

To był krótki OT, nad którym siędługo zastanawiałem - czy był sens to pisać ... eee ... tam, roztrzelać mnie ;)

 

 

Wracając do pracy *NicoN_'a ... mam nadzieje, że następny renderek będzie się w dużym stopniu różnił od poprzedniego ... proporcje jakie tam są mnie aż skręcają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie eeeeee.... Juz się chyba nie podniosę...

Nie odzywałem się przez wiele wiele dni...

Jako IŻ jutro jadę [TAK TAK!] na narty nie bede juz podejmował tego wątku...

Thx wszystkim za komentarze, musze znów, złożyć oręż i jako jeden z wielu nie dokończyć swego dzieła.

Piątek 13 w dodatku (sic!)

______________________________________ :(

Kliknijcie link ponizej chociaz : .... :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności