Skocz do zawartości

Projektowanie samochodów - moje projekty


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A poka w wersji 1:1 ten ostatni. się zastanawiam czy to faktycznie Ci się tak łapa trzęsie czy to kwestja interpolacji czy też masz jakieś spore pole elektromagnetyczne na biurku (tablet może szarpać kreski w takim przypadku)

Ja mam taką przypadłość że łapy się trzęsą nieziemsko więc często korzystam ze ścieżek jak muszę coś precyzujnie wyrysować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zreszta podobno open xxl ma to do siebie ze robi schody (ot taki dżołk od producenta), ja mialem tylko xl i on niby nie robil, ale i tak badziewie, byle pole magnetyczne od crteka i bylo skakanie, inny dzołk to ze mi np ten shit nie chodzi pod xp , nawet ze sterownikami pod xp :), powiem jedno nigdy wiecej pentagrama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :D moj pentagram xxl chodzil jak byl ustawiony pod katek 90 stopni od ziemi ;D prawie jak na sztaludze sie na nim malowalo xD Potem odziwo spadl mi kilka razy, czasem niespecjalnie czasem tak :D i zaczał normalnie dzialac :) moja dziewczyna miala z 4 albo 5 pentagramow i wszystkie wywalily sie po paru miechach uzytkowania :) tak wiec pentagram to syf :D

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janiewiem. co prawda wacoma nigdy w dloniach nie mialem ale na quadpenie petragramu nawet fajnie mi sie rysuje... sie nie psuje nic nie przeskakuje nic nie trzesie linie mozna proste rysowac. ehh chyba ze mi sie trafil taki dobry model:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturros trafiło ci się:p kiedyś kupiłem pentagrama XXl i za 5 dni zwróciłem do sklepu:) Dino z tego co wiem wacomy są przodujące na rynku teraz. Drogię sa wiadomo, ale warto odkładac żeby sobie takiego sprzęta kupić. Najlepiej jeszcze jak masz znajomych w Niemczech, średnio o 300 zł taniej tam stoją :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie czasu nie marnowales napewno:)...1 projekt super wyszedl...w 2 linicje...szczegolnie drugi mi sie podoba...ma bardzo fajna linie...moglby troche mu dach poprawic jedna linia...ale i tak jest ladnie...fajna kreska...no i bucisz...troche sie przechylil na bok...ale te paski ciekawy motyw:)...pracuj pracuj dalej:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenger: no to miala byc Syrena Sport ale wyszlo cos innego..mimo to dzieki heh

BlackTalon: dzieki

miwt: dach jest bardzo krzywy i to nietylko w tym projektcie ale i w większości...no ale to byl maraton wiec szybkosc sie liczyla...a co do buta to niemam wprawy ;d

 

jest git dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha dzieki ludzie..

 

teraz cos odnośnie tabletu...gdy przypadkowo zalewalem klawiature colą to troche wylalo się też na tablet...i odziwo po ponownym uruchomieniu robi juz mniejsze "schody" w kreskach ;)

 

d7a5fwdyqduc9waw.jpg

h9fxefczx735vdgq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO tak serio to nie wiem po co to tu umiesciles, to przeciez zbieranina lini nie koniecznie trafionych ktore przedstawiaja domyslnie ksztalt samochodu, ale nie czytam sensu tego watka, co chciales pokazac?bo jesli jakis pomysl w samochodziku, to sorry ja go nie widze. pozdro!

bodjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no więc Bodjo zapodalem te projekty poto aby pokazać ze już jest lepsza kreska na tablecie, bez zacięć takich wielkich, bo jak przecytasz wcześniejsze posty w tym temacie to pisalem ja i kilku innych na temat tzw "schodków" na liniach spowodowanych najprawdopodobniej naelektryzowaniem tabletu...heheh to tyle w woli wyjaśnienia prosze ja ciebie ;) pozdrówki projektancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze dostales jakiejs motywacji ...te projekty nawet nawet...szczegolnie 1 i 3...3 to imo twoj najlepszy do tej pory...przy czym 1 ma naprawde mily przodzik jednak dla mnie troche nie pasuje do sylwetki ktora nam tutaj zapodales:D...bardziej do czegos sportowego takie odzuwam wrazenie....2 odpada....nie jest juz tak fajny pomyslowo...natomiast merce sa tez ciekawe choc juz gorsze technicznie...widac inspiracje slrem i clk...i nawet troche porshe gt:D...ale nie przejmuj sie to nie jest zle przygladac sie innym samochodom...dajesz dalej bo widze ze sobota byla pracowita:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja dino wiec zaczynam komentaz

1. jak dla mnie "miłe" autko, ładnie rysowane w twoim charatkerku, czyste i wszyskto sensownie poukladane

2. powiedzmy ze 2 bylo po to zeby powstaly nastepne, skupie sie na

"mercedesie" jak dla mnie przod auta ma bardzo fajny poczatek, dlaczego bo moglbys mysl ze swiatlami i wlotem pociagnac dalej rozwinac.

to tyle , powiem jeszcze jedno ,ze teksty typu ze to przypomina porshe albo mercedesa slk sa dla mnie troche smieszne a dlaczego, bo rownie dobrze mozna by powiedziec o kolejnych szkicach ze" eeeeee ale nuda kolejny ktory ma kola" oim zdaniem czasami zabardz sie wpuszczamy w doszukiwanie podobienstwa a to jest chyba bleeeeee.........

pozdrawiam i tak dalej bo widac po tobie ze z kazda kolejna partia rysunkow techniczny trpoziom szkicow wyostrze sie , dawaj nastepne

ale fajnie kogos pojechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avenger...hm no nie wiem czy sie nie zgadza...wedlug mnie wrecz przeciwnie ....ten styl zapoczatkowal fluence...a teraz jest w duzym stopniu drazony przy altice i w eguesie tez taki byl:)

 

tu troszke dowodow:)

 

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.diseno-art.com/images/renault_fluence_concept.jpg&imgrefurl=http://www.diseno-art.com/encyclopedia/concept_cars/renault_fluence.html&h=291&w=400&sz=31&tbnid=qc7OoEp4ESQ_MM:&tbnh=87&tbnw=120&hl=pl&start=17&prev=/images%3Fq%3Dfluence%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

 

http://www.desktopmachine.com/framepic.php?id=6333&size=1024

 

http://www.desktopmachine.com/framepic.php?id=4783&size=1024

 

sorry za takie brzydkie linki:p

 

ps.bodjo nie doczytales do konca:)...tam jeszcze bylo ze to dobrze sie inspirowac innymi samochodami i ich liniami bo w design nie zawsze wszytko polega na tworzniu nowych wizji ale tez przeksztalcaniu starszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avanger: no renault wlasnie teraz ma taki styl..fajnie pokazal to miwt ;D

 

Bodjo: po pierwsze to bardzo sie ciesze że można się tak powymieniać opiniami i krytyką, to bardzo dużo daje i można sobie potem wnioski wyciągnąc...

Co do merca to zabardzo niezwracalem uwagi na uklad poszczególnych partii poprostu rysowalem i staralem sie rozwijać szybkość pociągnięć kreski...za rozwiązaniami technicznymi i wyglądem zabiore sie troche później...

 

miwt: jesli chodzi o prace 2 to rzut boczny okropnie wyszedl...szczególnie szyba co zwrócil mi juz uwage rkdesigner...a co do renaulta to stworzylem go wlaśnie na jego prośbe... dzieki za docenienie i jutro zrobie następny maraton;D

 

pozdro wszystkim i jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie to wyglada, moze staraj sie troszke skrecic ze szkicami w strone tecvhniczna, masz je fajnie malarskie , ale mi brakuje momentu bardzo wyczyszczonego, prawie reall!!!!

dzialaj dzialaj

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dino widze ze sie zabrales ostro do roboty!!!!!

podoba mi sie reno jest najbardziej charakterystyczny, ma troche za male kola, ale sugeruje szukaj dalej wlasnie reno, co do techniki coraz lepiej , perspektywa jest w miare ok, nakladanie kolorkow bardzo ok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności