Skocz do zawartości

Owady: Insect on vacation ( KONIEC )


Elrond

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale jak se te gacie prasowal se chyba zaspal bo na na biodrze kanntke :D wyglada to jak by to ktos pokrochmalil tak na amen i probowal zalozyc :D:D:D popraw to ... moze jakis maly noise :D

a jak dla mnie korpusik dalej za zolty :D a sceneria moze byc wrzooc jakiegos blura i bedzie GItez tak mi sie wydaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: a skąd wiesz, że owadzich spodenek się nie prasuje w kantkę hę ??

Taka moda owadzia i cóż na to poradzić, no ale pogadam z gościem może go namówię na małą zmianę kanonów mody :D

Co do scenerii to tylko taka robocza fotka, może wykorzystam jakieś elementy ale napewno nie tak jak teraz.Przypominam,że owad będzie na leżaku.

 

Czekam na jakieś wasze opinie coś cicho oprócz Chaosika !!!!

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Hehe teksturka ręcznika to materiał typu Hair Shader no i włoski , tak dałem na próbę, jak się podoba to mogę zostawić:)

Właśnie Gotham potwierdził, że mogę zrobić plażę, kawałek morza i niebo więc jest git i biorę się do pracy:D

Niedługo update ofcourse :D:D

 

Aha czekam na wypowiedzi pozostałych:)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle zrozumiales temat. Robilem pracka ktora podobnie mi wychodzila. Na szczescie sie uszkodzila, bo inaczej musialbym z niej zrezygnowac sam. Zly kierunek. pewnie mnie zjada za to.

 

Pytajac sie o rade to zrob z niego owada a nie aliena. Wiceje owadzich cech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co bym mógł jeszcze dorobić aby upodobnić go bardziej do owada? Macie jakieś pomysły??

Chyba mu skrzydeł nie dam :D

Z drugiej strony nie o wygraną tu głównie chodzi tylko o szlif umiejętności ale jestem otwarty na porady.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst dla Jury:

 

 

In my work I created unknown insect from planet Soran.He came on Earth to spend holidays with one\'s own cousin John - larva of insect.Today\'s of sunny day were planning to go together on beach.

This project is based on my own concept.

Much of textures were painted in Photoshop, all other are procedural maps or mixed standard maps of Max.Only as background I used photo.

 

Software used:

3ds max 5.1, Photoshop 7.0, Paint Shop Pro 7.04.

 

 

 

final.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności