Skocz do zawartości

Postać 3D: Kreatura


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jesto moja pierwsza praca tu zamieszczona, wiec prosze o wyrozumialosc. podczas jej tworzenia wiel sie nauczylem i mam nadzieje, ze wykozystam to w nastepnym modelu. rowniez zdaje sobie sprawe, ze jest tu wiele bledow, ktorych nie da sie usunac;/ ( bez przebudowy calego modelu, co mija sie z celem). tak wiec nic juz w nim nie bede zmienial. wszelkie uwagi, wskazowki, namiary na referki, anatomie i inne przydatne rzeczy do tworzenia nastepnej pracy, mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Łukasz123456

NORMALNIE SUPER DOBRA DOPRACOWANA Z KONCEPTU NIC DODAC NIC UJAC NAPRAWDE SERYJNIE JEST COOOLOWA STRASZNA I TAKA chyba miala byc superr modelik naprawde jest collowy posiedzialbym jeszcze bo szkoda tego modeliku :) ale stary to jest to z konceptu umiesz przeniesc na wymiar 3d i to jest istotne :):) powodzenia w dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komentarze, te pozytywne, jak i konstruktywne! tak jak powiedzialem, modelu nie wyrzucam, siedzi caly czas na dysku i poczeka sobie tam, az naucze sie texturowac. ciesze sie, ze model sie podoba, bo praktycznie tylko to mialo sie podobac. fatem jest, ze brak mu textury i oswietlenia, ale nie to bylo moim celem. stawiam pierwsze kroki i ciesze sie, ze przynajmniej zdefiniowalem swoj styl i wiem co chce tworzyc. jeszcze raz wam wszystkim dziekuje, oby z nastepnym bylo lepiej i oby ta kreatura kiedys doczekala 100% swietnosci;] pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności