Skocz do zawartości

Minibitwa1: Dziewczynka [sanki]


sanki

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec daje dziewczynke, na razie tyle co widac, pozostaly mi wlosy i chyba sie zmieszcze w limicie, ale i tak ja jeszcze bede optymalizowal.

 

To moj pierwszy model low-poly, wiec jakbyscie mieli jakies sugestie to bede wdzieczny :-)

 

front flat:

mini1.jpg

perspective flat:

mini2.jpg

perspecitve shaded:

mini3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hyhy - niezuy hardkor :D

 

co sie dzieje w okolicach ucha??

 

te nogawice od butow (psia mac - jak to sie nazywa??) moze je lekko podeformuj bo teraz wyglada jakos matematycznie...

 

ramiona mi sie nie podobaja... jakies nieprzemyslane... niby takie bufiaste ale bardziej jak jakis dziwny element...

 

popracuj bardziej z grupami wygladzania - przyda ci sie poozniej do wypalenia lajtmapy :D

 

no i generalnie pobaw sie jeszcze buzia (szczegolnie nos) bo teraz to suabo...

 

pozdro

 

ps. fajny ma ten 'kouniez' - mozna to fajnie rozpracowac

 

ps II - napisz cos o tej postaci bo ciezko sie wypowiedziec tak bardziej ogolnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ramion to masz troche racji :p co do tego czegos przy butach tez, grupy wygladzania zostawilem sobie na potem. Co do buzi pewnie tez masz racje, a co do ucha to nie do konca wiem o ktory dziwny element ci chodzi ;)

 

ad. ps II - taka tam dziewczynka w zimowym stroju, bedzie ten kolniez to jest szal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugim skrinie - okolice ucha - masz tam zweldowane dwa werteksy - jak je rozweldujesz (koszt: 4 triangle) to bedziesz mogl to ladnie wygladzic - zrobisz loopa i bedzie lux :D

 

ps - troche mnie rozczarowales tym: taka tam dziwczynka - i ze kolniez to jest szal - ja bym wolal jakies bardziej szalone rozwiazania np - ten kolniez to zardzewialy kawal metalu + klodka (cos jak zelazna maska dumasa :D, albo jakies obce technologie... ehh - rozmazylem sie :D

 

haha

 

pozfdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności