Skocz do zawartości

Postac 3D: Mad Slasher


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Taki szybki modelik na podstawie figurki o tej samej nazwie firmy Wizards of the Coasts do D&D Miniatures. Odjechałem od oryginału oczywiście. Nie siedziałem nad tym dużo, bo to taki speedzik miał być, więc nie jest to jakiś specjalnie dopieszczony mofel. Modelowany w ZBrushu, renderowany w Max 8, podstawka i duperele dookola modelowane oczywiscie w maxie. Rendering w Scaneline, lekka obróbka w Photoshopie.

 

WERSJA W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI

 

mad_slasher_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świetne nogi, jakby kościane, całość fajnie się prezentuje. Szkoda jednak, że tak się kończą, w sumie niczym.

Też nie za bardzo przemyślany IMHO pysk stwora, jeśli taki w ogóle tu jest ;).

Możnaby to i tamto poprawić ale ogólnie sprawia ciekawe wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze, fajnie, że się podoba :]

 

slayer2004: teksturek nie będzie, nie chce mi się nad tym siedzieć, nie jest to nic na tyle rewelacyjnego żęby mi się chciało to teksturować, więc zostanie jak jest. Wolę się za coś innego zabrać.

 

Leru: masz rację co do nóg, faktycznie głupio się kończą, trochę z lenistwa tak zostawiłem. Tak jak napisał nocny drwal to jest oko, tak jak na oryginale, czyli na figurce. tak jest to trochę inaczej rozwiązana, a ja sobie nie za bardzo dałem radę z tym elementem.

 

Nevariel: kamienie jak i całe te graty na podstawce były robione na szybko, tak żeby były, może mogłyby być bardziej kanciaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności