Jump to content
giorgione

Apokalipsa: 5 jeździec apokalipsy

Recommended Posts

Witam!!

Przyszła kolej, abym i ja wziął udział w tej śweietnej bitwie :D:D:D:D

Oto moja wizja - Według mnie istnieje jedna potężna moc mająca wszystkie cechy 4 jeźdźców apokalipsy z ewangelii - oraz ich atrybuty (miecz, waga, łuk i śmierć - ręka z wagą). Oprócz tego posiada jedną z cech faraonów egipskich - takądziwną bródkę :P - jeden z symboli władzy.

Jak będziecie mogli zobaczyc poniżej - oto mały szkic :D

Ma podstawie niego chcę wykonać obraz w Photoshopie :)

I tutaj nasówa się pytanko do moderatorów - mogę tak??

gior gotham podkreśla to na kązdym kroku...technika dowolna :D powodzenia w bitwie :D

pozdro...

No no! Robi wrażenie! Nie wiem czy nie zrobić z niego bardziej zdeformowanego demona... ;) ale jest dobrze!

Dzięki za wasze komentarze!!

No to już wszystko wiem :)

Gościu nie będzie bardziej zniejształcony - jak zobaczycie go w kolorze to zrozumiecie :D

Giorgione

i tego oto dnia gdy wyszedł na rynak ostatni zwiastun apokalipsy Windows zaczą sie początek końca

Popieram ksywe Windows i 4 jeźdców 3.11 95 98 2000 , a twój to XP [jupi]

za pomysl 8/10

narazie ciekawy i ambitny szkic.....hmm ciekawe co z tego bedzie......Powodzonko!!

Ps. Ja tam na nazwe proponuje LINUX:P

Wielkie dzięki za wasze opinie.

Poniżej wrzucam mały upload - ro0bię to mychą - i dlatego nie wygląda może tak dobrze jak powinno :P

To co widzicie poniżej to na razie faza wstępna - na pewno ulegną zmianie kolorki tła i chmury otaczającej pana zagłady :D.

Co do nazwy to jeszcze się nie zdecydowałem - ale chyba będzie coś takiego jak: Kariss, Zanox i jeszcze tam inne mi po głowce chodzą:D:D:D

Giorgione

ho ho ho giorgione.... ładnie się zapowiada... mam nadzieję, że po pokolorowaniu nie uracisz tej szczegółowości :)

pozdrawiam[piwo]

no no.... tu tez zapowiada sie rewelacyjnie.........pracka na wysoka ocene.....ale czekamy na kolory.......( az sie nie moge doczekac...) :]:]

POZDRO :] [piwo] :]

Dzięki za komentarze - właśnie skończyłem ziemię - niestety pokażę dopiero jutro - już z początkiem skóry wielkiego sądzącego :d

Co do szczegółów to mam zamiar je zachowawać.

Giorgione

czekamy czekamy. poradze soe juz chyba ze smoczkiem wiec czas przeznaczaj n bitwe,. trzymam kciuki.

Nie no tu jest trudniej wybrać faworyta jak w BITWIE 3D !!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tiaaaaaaa...

Dobra macie tutaj na początek dokończoną kulę ziemską w zbliżeniu

No, a tutaj ogólny kolorek chmur - postaci - chociaż cały czas kolor posraci mi nie odpowiada :(

I troszkę wyjaśnienia - na razie kolor postaci nałożony jest na szkic - poprzez odwrotność mnożenia :), ale to ulegnie zmianie i będzie malowany jak w przypadku szat - aby uzyskać taki sam efekcik :)

Pozdrawiam

Giorgione

I ostatni - dzisiaj się chyba wezmę za chmurki i za postać - nie dodałem jeszcze faktu że gostek będzie cały w tatułażach - no to dodaję :D

Giorgione

nie wiem czy tautaze mu nie zaszkodza......hmm tzn. czy przez to pracka nie bedzie gorsza.....ale to juz od ciebie zalezy...i jak ty to widzisz....

POZDRO :]:]

Mi sie bardziej podobał szkic bez kolorków, ale i tak bardzo fajnie

No bo tak to już u mnie jest - tak dziwnie :(:(:(:(

Dzięki za komentarze :)

dobra czas na mały upload. A co tyczy się tatułaży to to będą raczej takieświecące znaki - zobaczycie jak zrobię :)

Giorgione

Wiesz co troche nie logicznie go pocieniowałeś, jeżeli założymy że ta kula jest głównym źródłem światła to czemu kolesiowi świecą się plecy, a twarz jest zaciemniona, chyba powinno być odwrotnie...

Było by bardziej realistycznie...

nIE ZWRÓCIŁEŚŚ UWAGI, ŻE TAK KULA DAJE JEDYNIE MAŁE ŹRÓDEŁKO ŚWIATAŁA - A PLECYS IĘ ŚWIECĄ - BO PRZED NIMI JEST JESZCZE SŁOŃCE - KTÓRE NIE ULEGŁO ZNISZCZENIU :d

GIORGIONE

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy