Skocz do zawartości

Nano-tech(TIMOTI)


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[hmmm] jak dac w brazilu siatke

bo gdy biore material (Brazil Basic Mtl) i zaznaczam wire to podczas renderingu ciagle jest tak samo nawet jak wylacze Gi

 

PS

Swietlik to jest kilka obiektow bo za pomoca slice plane tez bym mogl ot zrobic ale po co sobie utrudniac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze troche sie obijalem ostatnio (za duzo na czacie bylem :DDD ) ale teraz wracam do maxa ta reke jeszcze poprawie bo widze teraz bledy i ja oczywiscie ustawie odpowiednio bo teraz cos niewyszlo

Ps klower dzieki [piwo]

Pewnie znowu nikt inny mi nie odpowie tylko ci co zawsze ale dobre i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche chyba zaostre. A Discreet nie bierze linuxa wogóle pod uwagę, więc możemy zapomnieć, ale render man i kilka innych zewnętrznych renderów działa pod linuxa, no i oczywiście zostaje jeszcze maya która działa pod tym \"STABILNYM\" (przypomnienie dla Gates\'a) systemem.

 

WINDOWS [killer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

a mi sie to ujecie podoba, nafdaje mu oryginalnosci.. no musze powiedziec ze widac po twoich prackach postepy, oby tak dalej [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic niezamieszczam bo teraz modeluje do animacji modele ale spoko zdaze a te obiekty juz takie pozostawie bo przecierz to tylko jeden widok i to jeszcze z oddali bedzie wiec niebedzie widac czy sa kanty czy nie ale na przyszlosc bede w poly modelowal

dzieki 4 @LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIMOTI - to była bardzo mądra i przemyślana decyzja, becouse mam problemy z wyrobieniem sie do końca sierpnia bo mamy wakacje i ciężko mi na maxa usiąść. Myśle, że klower przyjmie z uśmiechem taką wiadomość bo także nie ma czasu.

[jupi] [jupi] JESTEM ZA PRZEŁOŻENIEM TERMINU DO KOŃCA WRZEŚNIA [jupi] [jupi]

 

[rotfl2][rotfl2][rotfl2][rotfl2][rotfl2][rotfl2][rotfl2][rotfl2][rotfl2]

 

Co do maxa pod linuxa to Desctreet stwierdził, że nigdy takiego nie będzie, ale oddzielne rendery działają w linuxie (Render Man), no i oczywiście Maya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności