Skocz do zawartości

Pierwsza praca - KOŃ


alien111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zrobilem moja pierwsza bardzo prosta pracke w photoshopie i bardzo dobrze wiem ze jest kiepska bo jak tak patrze na inne to sie wstydze :D ale stwierdzilem ze jezeli powytykacie mi bledy i powiecie co mam poprawic to sie wiecej naucze :) Tak wiec zamiesciam rysunek i najprostsza wersje zrobiana w photoshopie i czekam na wasze komentarze .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja się tam nieznam na rysunku ale ten koń to mi na osła wygląda :-) Pozatym ma oczka jakby coś kombinowął :-) Pozatym brzydki pędzel wybrałeś. A pozatym to mi wszystko pasi :-) Czekam na ciąg dalszy :-)

Pozdro

 

EDIT/ No i jeszcze Pozatym i na dodatek Pozatym :-)

Głupek ze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ludzie miasta mają wiedziec jak wygląda kon :) Moze lepiej rysowac konie mechaniczne ;). Nie da sie czegos narysowac skoro sie tego nie widzialo, albo za bardzo nie pamieta. Najlepiej poprzyglądaj sie konikom dłużej i zwroc uwage na szczegoly (ustawienie oczu uszu itp). Polecam obrazy jednego z moich ulubionych ziomów Wojciecha (hura mam tak samo na imie dziekuje mamusiu)Kossaka. Tak czy owak to trudne do ujarzmienia zwierzątko.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ko%F1-alien-kolor3.jpg

 

to jest maly upgrade pracy :wink:

 

Lis skoro mowisz ze brzydki pedzel to powiedz jaki mam wziac bo o to w tym chodzi ze nie znam sie :D

WWWoj prawda ze sie za czesto koni nie widzi :P tak ze troche z pamieci robilem ale nie wybralem konia dlatego ze lubie konie rysowac tylko dlatego bo wydal mi sie prosty :P a jezeli temu mojemu skreoci sie uszy to wyglada naprawde przyzwoicie :)

 

EDIT: O i moze ktos mi powie jak zrobic tak latwo zeby bylo duzo odcieni bo nie moge znalesc cos albo nie wiem czy wogole jest taka opcja czy mam wybierac co chwila inny kolor i malowac :P prosze o komentarze i pozdrwiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwroc uwage ze kon ma uszy prostopadle do glowy tylko jak jest "wyprostowany" gdy jest pochylony ma uszy bardziej po sobie oko ma tez bardziej okrągłe i osadzone troche inaczej. Ale jak na pierwszego konia to calkiem niezle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki WWWoj :) bylkbym wdzieczny za wiecej komentarzy bo naprawde bardzo mi sie one przydadza w dalszej pracy w ps i wogole w dalszej karierze ;)

 

Tak jeszcze dodaje taka humorystyczna przerobke co zrobilem z nudow :P taka pseudo zmora . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze to wersja robocza, napisz co jeszcze zamierzasz przy nim robic.

 

Proporcje są nie tego, pysk ma za krótki, zwieksz kadr i go rozciągnij. Nastepnym razem sprobuj, na wstępie, zadbac o dobre proprocje i kierunki kresek. Lepsze to niż na końcu połapać się, ze sie źle zaczeło, to niemiłe uczucie :) Nie rozumiem też tych ciemnych pasm na szyi, przydałoby się troche cieniowania, bo jeśli chcesz robić duże, dwubarwne kontrasty to wtedy kształt plam musi być bardzo przemyślany i trafiony.

 

Zajrzyj na: http://www.zefa.pl/ wpisz we wyszukiwarkę "koń" i get inspired :)

 

Pozdrawiam, powodzenia

 

 

+ http://images.google.pl/images?q=horse+anatomy&svnum=10&hl=pl&lr=&start=20&sa=N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak sie przypatruje twoim dziełom i mam wrażenie jakby ten koń ulegał metamorfozie w coś człekokształtnego xD ...dużo roboty jeszcze przed tobą, ale nie przejmuj się :P jak się człowiek stara to zawsze coś pod koniec wyjdzie :)

 

PS. Moja rada, najpierw popracuj nad proporcjami/kształtem zanim sie zajmiesz kolorami. Na początku też miałem podobne problemy (i nadal czasem mi sie zdarzaja :P) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności