Jump to content
Sign in to follow this  
BIRKoFF

Apokalipsa: Noc Zniszczenia

Recommended Posts

Wakacje mam wiec dużo czasu wolnego do wykorzystania i postanowiłem zawalczyć w Bitwie.

Nie za dobrze maluje 2D ale na bitwie każdy możne zostać bohaterem;), jeżeli ma odwagę i pomysł fajny;)

Ja na bitwę idę z pomysłem swoim oryginalnym [mam taką nadzieje], ale nie wiem czy uda mi się w ogóle z kończyć tą prace.

Narazie zamieszczam dwa szkice, wiem ze na szkicach prawie nic nie widać ale kontury powoli się rysują)

Praca będzie mniej więcej przestawiać miasto które jest burzone i palone przez siły Apokalipsy trudno to opisać wszędzie chaos zapanuje;) itp.

http://www.birkoff.artysta.pl/szkic02.jpg

no co moge duzo mowic....POWODZENIA !! :]

szic jak narazie Ambitny......ciekawe jak rozplanujesz ten chaos :P

czekam na update......

Fajnie wyszło to miasto w tle i niebo nad nim, ale chmury /dym?/ jakies takie nieprzekonujące

upDate 2

chmury zła i zniszczenia, ogien, pioruny według mnie jest to bardziej przerazające od meteoryta który uderzy i po robocie ;)

p.S Przepraszam za błędy ortograficzne itp

bardzo sympatyczne!!

To w 2d jest fajne ze bardziej dowolne jest. I technika i inne rzeczy. W 3d ma być realistik a tu... proszę. Super pracka, fajny pomysł

Stylowe...apokaliptycznie stylowe:)Praca naprawde warta uwagi, tak trzymaj.Ja musze chyba przejść na emeryture:P

Praca ładna, ale poprzez kolory stracila na wartości.Stałą się jak dla mnie zbyt wesoła.Bardziej pasuje teraz tytuł ,Dzień Zniszczenia.Jest ładna, ale poprzednia wersja o niebo lepsza.Jeśli nawet brak w niej koloru(dodaj niebieski i przebłyski ognia, które w niewielkiej ilości kontrastowałyby z całą pracą nadają atmosferę niepokoju)to miała ona niepowtarzalny klimat.Wersja w kolorze \"przyjemniejsza\" dla oka, co jednak odbija się utratą tego specyficznego ziarna, nadającego jej TEN smaczek:)

Mimo tego podoba mi się, jestem na Tak[spox]

Pozdrowienia[piwo]i powodzenia:)

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy