Skocz do zawartości

ocena strony


pawlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsze wrażenia:

 

klikam na link ... czekając na otwarcie strony przy brzydkim loaderze w miare szybko ujrzałem kiepskiej jakości fotke która psuje w dość istotnym stopniu ogólny efekt. Kolejnym współczynnikiem źle wpływającym na odbiór jest to "logo" w lewym górnym rogu. Nie mam zbytnio zdania co do menu oraz czcionek ale zaraz zapewne sie wypowie jakiś spec od websajd :)

 

To tyle jeśli chodzi o moje odczucia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

 

stronka chyba nie za bardzo dziala, bo jak klikam niektore buttony, to mi znika.

 

poczekam, az bedzie cos wiecej, na razie podoba mi sie naglowek z buttonami

 

pozdrawiam

 

ps. moze wrzuc jakis przykladowy txt czy cos? jak nie masz materialow jeszcze to wpisz na googlach 'lorem ipsum' i uzyj tego, zeby przetestowac uklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... tyle zobaczyłem jak kliknąłem na Studio i inne buttony:

6663pq.th.jpg

 

co do samej strony: do poprawki kolorystyka i typografia.

Jeśli ma to być trans z muzyką klasyczną to ptoponowałbym bardzoej techniczne pismo: zapomnij o miękkich wybujałych czcionkach: źle użyte tylko szkodza layoutowi.

Ciężko coś jescze napisać. Za mało jeszcze treści.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może mało powiem... bo wszedłem... zobaczyłem... wyłączyłem... jakoś w ogóle nie chciało mi się dokładniej zapoznawać ze stroną bowiem mnie odstraszyła ... zwłszcza tło ... ale życzę powodzenia w dalszej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. widzisz.. ja jestem tego zdania, że dobry projektant zrobi coś dobrego i klient będzie zadowolony. Tłumaczenie, że kiepskie bo klient.. to trochę usprawiedliwianie się. Ale również wiem jak ciężko się współpracuje z niektórymi ludźmi, zwłaszcza jak potrzebujesz zlecenia, bo chcesz za to kasę, a tak jest najczęściej na początku "kariery". Z czasem myślę, że same zlecenia się polepszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności