Skocz do zawartości

Praktyka w Platige Image


mr.funky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Khekhe, ale mnie dzis lupie w krzyzu. No, wypada cos umiec, chociaz checi tez sie licza. Jak ktos jest w stanie zasuwac jak niewolnik, przynies podaj pozamiataj, znosi obraze jak twardziele w "Fight Club" i nie przeszkadza za bardzo to mozna probowac. Kwestia - jak bardzo sie tego chce. Khekhe.

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo na poczatku okresu rekrutacyjnego zglosilo sie ponad 500 osob z ktorych czesc pracuje na miejscu i zdalnie przez net, calkiem sporo bylo zaproszonych bez posrednio do firmy, prawdopodobnie ci najzdolniejsi, oczywiste jest iz Platige nie jest z gumy ma ograniczone miejsce i ilosc komputerow.

 

Osoby sa rekrutowane na podstawie glownie przyslanego portfolio lub Show Reel`a, ktore sie zaprasza i ustawia aby bylo jej najwygodniej czasowo i lokalizacyjnie. Najlepiej slac czytelne portfolio bez zbednych bajerow, a nie np. ktore jest w Macromedia Flash i nie robic problemow przegladajacemu bo sie nagle okazuje ze do odtworzenia trzeba miec jego wersje numer 8.11.06c lub jakis egzotyczny codec.

 

Z tego co mi wiadomo praktyki sa platne w stopniu od wkladu osoby do danego projektu i zagazowania samego praktykanta

 

Odrazu pisze iz nie wiem na ile niektore informacje sa aktualne.

 

I ostatnia sprawa bardzo wazna, racjonalnie ocenic swoje mozliwosci i nie buntowac sie przeciw swiatu jak sie nie dostanie odpowiedzi wszak jesli w swoim mniemaniu jest sie mega wypasiony w te klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to pewnie też trzeba coś umieć ;) Platige (z całym szacunkiem) jest pewnie postrzegane jako najlepsza firma w Polsce. Nie zapominajmy jednak, że Lightcraft podpisał umowę z 20th Century Fox. To również o czymś śmiadczy.

 

mr.funky tego ostatniego posta odebrałem dziwnie. Coś jakby "acha, w Platige trzeba coś umieć, o to może do Lightcraft się załapię". Nie tędy droga niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety źle to odebrales Leru :) Chodzi o to że zanim na poważnie o praktyki bym sie starał musze skończyć studia czyli za jakieś 3,5 roku jak nie wiecej. Poprostu chce sobie poszukać informacji na przyszłość :] A co do tego że trzeba coś umieć wiedziałem zanim założyłem ten wątek... Mam jeszcze sporo czasu żeby się porządnie poduczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności