Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A3 SportBack


Mr_SAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I oto mały UpDate. Dodałem chamfery (choć nie wszystkie jeszcze) tu i ówdzie. Musze polikwidowac pare błędów, ale mysle ze idzie mi dobrze. I lepiej zacznijcie coś pisac bo jak nie.... ;-D Update daje tez na sama gore gdyby komus nie chcialo sie przewijac. Piszcie prosze - potrzebuje wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miło miło też własnie robie tego tutka bo kolega nie dawał mi żyć, że chce się nauczyć modelować samochody to zaczęliśmy robić to audi nie powiem gość używa kilku chwytów, których nie miałem pojęcia ale niekiedy też tak nakręci, że ciężko zrozumieć po co robi niektóre kroki. Co do twojego Audi wygląda poprawnie, jedna taka uwaga czy ta linia na boku powyżej progu nie powinna być troszeczkę wysunięta ?? mam nadzieje, że wiesz o którą mi chodzi. Poza tym czekam na efekt końcowy porównamy :D BITWA NA AUDI Z WIDEOTUTORIALA mocne:] jedno co mnie pozytywnie zaskakuje w tym tutorialu to siatka !! ma dopiero 420 edgow a jest już prawie cała karoseria...

 

Pozdrawiam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dokładnie sysol - mnie tez to zaskakuje - tak malo edgow i prawie całe autko juz gotowe. Owszem ta linia bedzie poprawiona. To fakt, koles stosuje niezle techniki i tricki przy modelowaniu (naszczescie juz je prawie opanowalem po obejrzeniu tego bo bardzo ulatwiaja modeling :-D) Bitwa na Audi... hmm... brzmi ciekawie i zachecajaco :-D to bylo by naprawde dobre :-D . Przez weekend dodam juz wiecej detali. Dzieki sysol za post. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Nidługo kolejny Update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten tutorial jest sobie dobrze przerobić nawet jak CI się wydaje, że coś umiesz !!:] bo naprawde np użycie RING do edgów itp jest kilka ciekawych trików... ja przez weeekend pracuje nad teksturami do studebakera w niedziele porobie coś z audi bo zostawiłem laptopa na stancji a wróciłem do domu więc nie mam dostępu ani do tego tutka ani do modelu :] no ale tak na przyszły weekend możemy się umówić na prezentacje całości tutaj hehe Pozdrawiam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety przez weekend z kolei nie bede mial dostepu do modelu - ale jesli pasuje to w srode mozemy sobie zaprezentowac tutaj nasze pracki. Mysle ze powienienem sie wyrobic :-D. Jestem cholernie ciekaw jak Tobie to wyjdzie :-D Hehe, dobre, to bedzie super mini bitwa na pojazdy z tutoriala :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem bardzo mało czasu (prawie wogole), Dlatego w tym Updacie niewiele sie zmienilo (dolozylem grille, więciej chamferów no i szczeliny w masce, oraz poprawilem niektore błędy). Piszta i motywujcie ;-D albo gładźcie i zniszcie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koniu_1990i, staram się. Tez sie skapnąłem ze ten grill to jakiś mały, ale dopiero gdy juz wkleiłem screena :-D. No ale tu kolejny mały UPDATE. Grill juz bardziej zakrywa przod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- otwory na światła przeciwmgielne i ten pod grillem są niezgodne z oryginałem :P Koleś w tutku niestety nie robił tego za starannie...

- jakiś bug chyba w prawym dolnym rogu grilla

- przetłoczenie na boku chyba za bardzo uwydatnione ;)

 

Ale ogólnie ładnie Ci idzie :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje ze wszystko jest w porzadku z tymi otworami, dolaczam fotke z dozym zoomem na te elemanty. W moim modelu otwor po grillem wyglada identycznie jak na fotce. Jesli chodzi o swiatla przeciwmgielne to moze jakas minimalna roznica jest, ale to na prawde minimalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, mogłeś tak od razu :P Spoko, poprostu chamfera poprawie w tym miejscu i powinno byc git. Faktycznie kolej w tym tutorialu za duze chamfery nakladal a potem sie wszystko za bardzo zaokrąglało, ale poprawie. Dzieki za uwage i pozdrawiam. Niedługo UPdate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Update. Musze powiedziec ze kolej w tutoriaqlu to chyba sam do konca nie wiedzial co robi tworzac drzwi. Moim zdaniem wygladaja tak ze nie wygladaja :P Cos czuje ze idą do wymiany i zrobie je po swojemu. kolej w tutorialu je całkowiecie Detach-ował nie wiem po co. Ja po prostu zrobie rowki i efekt będzie lepszy. Póki co piszta oi oceniajcie. Może trochę motywacji... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności