Skocz do zawartości

TABLET MEDION XXL problem z przyciskamie piora


nitoprek

Rekomendowane odpowiedzi

mam maly problem tablet generalnie sprawny... ale nie dzialaj przyciski.. wszystkie sterowniki zainstalowalem... ale przy starcie systemu wyskakuja jakies bledy... czy ktos juz mial taki problem ??

 

przistalowanie nic nie daje :D

 

a system windows 2000, aha no i jeszcze mialem zaistalowany poprzednio pentagrama A6 myslicie ze to moze miec jakis wplyw ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmm... w sumie co do wielkisci to i tak zadko wykorzystuje cala powierzchnie... bo wtedy jest za wolny...

 

a przy wielkosci A6 i szybkim ruchem reka nie robia sie zalamania??

 

no a mediona wziolem bo jest najtanszy.. a ze to moj poczatek z tabletem poprostu chcialem ocenic jego uzytecznosc testujac najmniejszym kosztem :D

 

no tak.... okazal sie nie oceniony.... pewnie kiedys kupie cos z wyzszej polki ale poki co pocwicze na tym...

 

 

tylko na razie musze uruchomin te przyciski... bo dzialanie na klawiaturze, myszcze i tablecie na raz jest hmm... bezsensowne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy wielkosci A6 i szybkim ruchem reka nie robia sie zalamania??

 

hahaha.gif

 

 

(no, chyba ze zrobisz mega-szybki ruch. Ale przy takim czyms to nawet najlepsza mysz optyczna sie krzaczy)

 

 

tylko na razie musze uruchomin te przyciski... bo dzialanie na klawiaturze, myszcze i tablecie na raz jest hmm... bezsensowne :D

 

 

Wcale nie jest. Przy graphire3 nie ma takich rarytasow jak przyciski dostepu i jakos zyje. Calkiem wygodnie nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci te przyciski ?

 

wg. mnie to jest tylko jeden z bajerów ktory tak jak w przypadku klawiatur zupelnie sie nie przydaje

 

ja kupiem sobie Volito 2 jakies 2-3 tyg. temu i jestem bardziej niz zadowolony

 

sprawuje sie swietnie

 

podobnie jak ty mialem Mediona XXL i przyznam ze kupowanie tabletu w takim formacie na poczatek jest totalną pomyłką, zwlaszcza jak masz monitor mniejszy niz 19"

 

polecam volito 2 na calej linii, ja kupilem w sklepie, byl o 20 zl tanszy niz cena na allegro czyli zaoszczedzilem jeszcze na przesyłce ;]

 

220 zł to nie tak duzo jesli chodzi o tablet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy wielkosci A6 i szybkim ruchem reka nie robia sie zalamania??

 

Pentagram/Medio Apitek/Trust mają na drugie imie łamanie. Wacom nie łamie. End of story.

 

szybkiebazgranie8yd.th.jpg

 

^ robione z prędkością z jaką nigdy w życiu nie będziesz robił kresek. Ewentualne przeskoki może robić Photoshop kiedy procesor nie nadąży za pędzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności