Skocz do zawartości

Zmiana przyciskow na klawiaturze


jaccunio

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest taka - moja inteligentna siostra zalala mi klawiature i ogolnie usyfila poprzez nieustatnne siedzenie na gg, ale nic, wyczyscilem cycus glancus, wszystko dziala oprocz jednego, a raczej dwoch rzeczy - oba controle nie dzialaja :/ czy znacie sposob, program, zeby zrobic tak ze ctrl bedzie pod innym przyciskiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jaccunio rozkręć ją, górną pokrywę z klawiszami i gumki umyj w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń, wypłucz, otrząśnij z wody, przetrzyj ręcznikiem i dla pewności zostaw na noc by wyschła całkowicie. Skręć i będzie jak nowa.

 

Jeżeli coś nie działa to możliwe, że woda została wewnątrz albo przesunęły się gumki.

 

Chyba że mówisz o modelu „flatcośtam”, wtedy gumowe czopki od poszczególnych klawiszy mogły się odkleić od folii. Wówczas trzeba je ostrożnie i precyzyjnie przykleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaccunio rozkręć ją, górną pokrywę z klawiszami i (...)

i krzyknij glosne przeklenstwo na pol osiedla gdy polowa gumek ci sie wysypie podczas rozkrecania. Nie wiem jak wy ale ja sam nie umiem poskladac klawiatury spowrotem, musze kogos poprosic zeby przytrzymal klawiature za krawedzie zeby gumi sie nie przesuwaly od nacisniecia klawisza. Ile juz na tym nerwow stracilem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i krzyknij glosne przeklenstwo na pol osiedla gdy polowa gumek ci sie wysypie podczas rozkrecania. Nie wiem jak wy ale ja sam nie umiem poskladac klawiatury spowrotem, musze kogos poprosic zeby przytrzymal klawiature za krawedzie zeby gumi sie nie przesuwaly od nacisniecia klawisza. Ile juz na tym nerwow stracilem....

 

logitech "za 60 zeta" ma tylko jedną gumkę. ultra flatx to już faktycznie wyzwanie dla specjalisty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności